• Site adresi: (özel mesaj) Bir hastalık ismi 5 harf .net / .com u 3.899,00 $ dan satışta. SİTE DIŞI WHATSAPP
    • Sitenin aylık getirisi: 10-20TL
    • Sitenin açılış tarihi: 
    • DA / PA Değerleri: Organik
    • Kategori / sitenin içeriği: Kadın Sitesi
    • Günlük hit sayısı: 10/150
    • Ziyaretçi kaynağı: (örn: %90 google - %10 yandex)
    • Domainin yaşı: 1 Yıl 131Gün
    • Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Evet
    • Hosting dahil mi?: İdare ederim
    • Banlı olduğu sponsor var mı?: Kontrol ediniz.
    • Banlı olduğu arama motoru var mı?: Kontrol ediniz. 
    • Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Wordpress
    • Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
    • Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Hayır Yok
    • Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller:

Merhabalar, başka sektöre yöneldiğim için elimdeki tüm siteleri, işleri ve bilgisayarımı sermaye için elimden çıkarıyorum aşağıya elimdeki diğer web siteleri görebileceğiniz ve bilgisayarımı da görüp satın alabileceğiniz bir link de bırakacağım.

Site kadın sitesi, news kayıtlı ve ANNE & ÇOCUK / AŞK & İLİŞKİLER / SPOR & DİYET / GÜZELLİK & BAKIM / SAĞLIK / MODA / ASTROLOJİ kategorileri var, yayınlanmış 236 içerik zamanlanmış 98 içerik var. Twitter ı Ocak 2013 e ait ve 179 gönderisi var. Sitedeki yeni yazılar otomatik olarka pinterestte paylaşılıyor 3,9 bin aylık görüntülemesi var.

Aşağıda ki hitlerde yükselme ve düşüş bir başlık altında yazılan konu ile alakalıdır kesin alıcıya hangi konu başlığı olduğunu belirticem eğer o başlıkta içerik girerse hitler 50/150 bandında tekrar gezer pek vaktim yok başka sektör ile ilgilendiğim için zaman ayıramıyorum. Direkt e-posta adresi ile hepsine erişim var ve ilk eposta adresi ile siteyi teslim edeceğim.Adsens TR ve herhangi bir ödeme almadı 63TL bakiye var içerisinde iban bilgilerimi vs de girmedim. Siteyi txt ile yönlendirelim onay alırsa alıyım gibi gelmeyin tercih etmiyorum dileyen siteyi alıp başka alan adına dahi yönlendirebilir beni ilgilendirmez   İHS de kayıtlı domain ve 29.11.2024 tarihine kadar domain süresi var. Diğer detayları aşağıya ekliyorum aklınıza takılanları konu altında sorun dönüş sağlarım.

Fiyat 15.900

EVCİL HAYVAN BLOG

FULL SETUP BİLGİSAYARIM

STEAM HESABIM 

WEB BROWSER OYUNU 5000€ KAZANÇ

SON 28 GÜN

SON 3 AY

SON 7 GÜN analytics

SON 30 GÜN

SON 90 GÜN

PAGESPEED