Acil nakit ihtiyacımdan dolayı (Yarın ki üniversite sınavı başvurusu ve bir takım ihtiyaçlar) 2 farklı sektördeki sitelerimi satıyorum.

• Site adresi: neredenalinir .net

• Fiyat: İki site toplam 200 TL. (Ayrı ayrı satış yapmıyorum.)

• Sitenin aylık getirisi: -

• Sitenin açılış tarihi: 21 Mart 2018

• Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel bilgi blogu

• Günlük hit sayısı: 3-5

• Ziyaretçi kaynağı: -

• Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 21 Mart'ta kaydedildi.

• Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:

• Hosting dahil midir: Sene sonuna kadar barınabilir.

• Banlı olduğu sponsor var mı: Yok

• Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok

• Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: ThemeForest'tan alınmış 59 dolar değerinde lisanslı Bingo teması lisansı dahildir.

• Yazılım lisans sonlanma zamanı: Ömür boyu

• Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: -

------------------------------------------------

• Site adresi: aktuelurunlerimiz .com

• Fiyat: 200 TL (Ayrı ayrı satış yapmıyorum.)

• Sitenin aylık getirisi: -

• Sitenin açılış tarihi: 06 Mart 2018

• Kategori, sitenin içeriği nedir: Aktüel Ürünler Kataloğu

• Günlük hit sayısı: -

• Ziyaretçi kaynağı: -

• Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 6 Mart'ta kaydedildi.

• Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:

• Hosting dahil midir: Sene sonuna kadar barınabilir.

• Banlı olduğu sponsor var mı: Yok

• Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok

• Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: 59 dolar değerinde lisanslı MTS Schema Pro teması lisansı dahildir.

• Yazılım lisans sonlanma zamanı: Ömür boyu

• Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: -

Son zamanlarda sabit bir işim olmadığı ve doğal olarak çıkan maddi ihtiyaçlar sebebi ile sürekli emek verip masraf ettiğim sitelerimi satmak durumunda kalıyorum. Her iki sitede de kullanılan temalar sınırsız lisanslı temalardır, istediğiniz tüm sitelerinizde kullanabilirsiniz. Alacak olan kişiye her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırım.

*Pinli Türkiye AdSense hesabımda bulunmakta. Ancak maili kurumsal olduğu için maili devredebilmem mümkün değil. Adsense hesabı ile birlikte almak isteyen olursa toplam fiyatı 550 TL yapabilirim. İçerisinde 39 TL bakiye bulunmaktadır, 1 yıllık hesaptır ve 2 defa ödeme almış, uyarısız tertemiz sağlam bir hesaptır. http://prntscr.com/j0d1e1

Sitelerin tüm iç SEO ayarlamaları ve hız optimizasyonları yapılmıştır. İçerik girişine hazır sitelerdir. 1.site konu çeşitliliği açısından zengindir, eğer doğru analizler ve doğru başlıklarla doyurucu içerikler yazarsanız her türlü kazanırsınız. (150 adet özel çıkardığım yüksek CPM ve az rekabetli başlıkları da teslim edeceğim.)

Aktüel ürünler sitesinin tüm marketler için thumbnail taslaklarını .PSD formatında teslim edeceğim. Güncel ve özgün kalınırsa güzel kazançlar sağlayabileceğiniz bir sektördür.

Ödemeyi Enpara, Garanti, Ziraat Bankası ve TEB üzerinden kabul edebilirim. Temaların fiyatı zaten 500 lira ettiği için rica ediyorum pazarlık meselesine hiç girmeyelim.