wmaraci reklam

15 Günlük Siteye Seo Önerisi

19 Mesajlar 2.398 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Komedya Komedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ayakkabı Tasarımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)
bir başka başlıktan selam arkadaşlar, 15günlük bir sitem var ilk 3,4 günü site düzenleme falan filan derken tamam dedik ve makale satın almaya yazmaya başladık, günde iki tane makale yayımlıyorum 12 saatte bir yayımlanıyor 10 gündür bunu hiç aksatmadan yapıyorum sitem index almasına rağmen google dan bir tane dahi insan çekemedim.

ne öneriyor uzman arkadaşlar şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
15 günlük siteye seo çalışmasının zararlı olacağı düşüncesindeyim. Bu zamanlarda sosyal medyadan veya google reklamlarından hit kazanmak çok daha yararlı olur. (Bence)
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

tantutan tantutan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek pc mühendisi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
link alımları yapın efendim, makaleler doğru hamle, fakat makalelerinizi hangi sitelerde yazdığınız önemli, site içeriği ile aynı yerlerde yayınlamanız gerekiyor

• Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)
google reklamlarının sitemi hedef kelimelerde üst sıralara cıkaracağını düşünüyormusunuz peki hocam bir yararı olacaksa eğer ufak bir bütçe ayıralım onada.

Ek Olarak:

tantutan adlı üyeden alıntı

link alımları yapın efendim, makaleler doğru hamle, fakat makalelerinizi hangi sitelerde yazdığınız önemli, site içeriği ile aynı yerlerde yayınlamanız gerekiyor

domainim keywords zaten blasitesi.com bla nasıl yapılır bla ile dans et tarzında başıklıklarım var toplasanız 10 15 tane rakibim var ama o sitelere bakıyorum inceliyorum çöp siteler ama sıralamada yerleri çok iyi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Sadece özgün ve sık yazmak. Siz bunları yapın Google'a sitenizi ekleyin gerisi çorap söküğü gibi gelir. Hele şu Google'ın dalgalanmalı zamanında SEO yapmakb ence mantıklı değil.
eportaltr Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
Şu sıralarda Seo yerine Google'a reklam vermek çok daha mantıklı. Hele ki 15 günlük site için, linki şu dönemde asla tavsiye etmiyorum.
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)

USglm adlı üyeden alıntı

Sadece özgün ve sık yazmak. Siz bunları yapın Google'a sitenizi ekleyin gerisi çorap söküğü gibi gelir. Hele şu Google'ın dalgalanmalı zamanında SEO yapmakb ence mantıklı değil.

hocam günde 2 tane yayımlıyorum bunu 5e mi yoksa 10mı çıkartayım artısı eksisi ne olur sitem geç index alıyors wmaraci kuponumlada 50liralık reklamı kullandım 3 günde bitti zaten :D

• Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)

Komedya adlı üyeden alıntı

hocam günde 2 tane yayımlıyorum bunu 5e mi yoksa 10mı çıkartayım artısı eksisi ne olur sitem geç index alıyors wmaraci kuponumlada 50liralık reklamı kullandım 3 günde bitti zaten :D

Hocam sitenin geç index alması çok normal, sonuçda 15 günlük siteden bahsediyoruz. 5-10'a çıkartmak tamamen sana kalmış.

• Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)
o zaman yazıları arttırayım ben bakalım google etki tepki ölçmesi olur benim içinde ayrı bi deneyim olmuş olur. bir tanede kaliteli googleın gözüne girmiş bir blogdan tanıtım yazısı aldım ama aynı ipte olduğu için çok faydasını görmeyebilir sanırım.

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)

Komedya adlı üyeden alıntı

Eğer her gün giriyorsanız sorun yok. Ama bir gün 5 sonra 2 gün sonra yine 5 olarak giriyorsanız bu yöntemi değiştirin.

Mesela 2 gün arayla 5 yazı girmek yerine günde 2 yazı girin ama HERGÜN girin. Böylece hem Alex'anız yükselir hem İndexiniz.
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al