wmaraci reklam
lidertakipci

Bir sorum olucaktı tema hakkında

10 Mesajlar 642 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Yazilimarsiv Yazilimarsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Pusat Bilişim Kurucu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Uzun zamandır web tasarım ile uğraşıyorum yani uğraşmaya çalışıyorum örneğin fireworksta bir psd tasarım çizdik bu tasarımı wordpress tema olarak entegre etmek istiyorum css dökme vs. yardımcı olabilcek var mı kaynak vericek veya skype üzerinden yardımcı olcak varsa teşekkür ederim ?

wmaraci
reklam

Troublet Troublet AllahümmeSalliÂlâMuhammed Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci-Çalışan
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 0 / 63
  • Ticaret 0, (%0)
herkez parayla çalışıyor kardeşim. bilsemde keşke yardım etsem sana. ama menfaat dünyası olmuş.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Uzun zamandır web tasarımla uğraşıyorsanız, bu işin emek istediğinin de farkındasınızdır. Yardımcı olmak değil de, takıldığınız yerlerde profesyonel destek almak isterseniz beklerim.

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

Troublet adlı üyeden alıntı

herkez parayla çalışıyor kardeşim. bilsemde keşke yardım etsem sana. ama menfaat dünyası olmuş.

"Psd to css" yapan arkadaşlar çok ucuza yapıyorlar,wp entegre yapanlar da hak ettiklerinden aşşağı alıyorlar.Ücretsiz olarak yapılacak birşey değil..Bu işi öğrendikten sonra fikriniz değişecek..

Arkadaşım sende ya öğren ya öğren.Eskisi gibi değil artık bin tane video var internette.Birçok arkadaş öğrenmek için çabalarken hazıra konmayın derim.İstedikten sonra herşey elinin altında
Onur89TR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci-Çalışan
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 0 / 63
  • Ticaret 0, (%0)

JackkerL adlı üyeden alıntı

"Psd to css" yapan arkadaşlar çok ucuza yapıyorlar,wp entegre yapanlar da hak ettiklerinden aşşağı alıyorlar.Ücretsiz olarak yapılacak birşey değil..Bu işi öğrendikten sonra fikriniz değişecek..

Arkadaşım sende ya öğren ya öğren.Eskisi gibi değil artık bin tane video var internette.Birçok arkadaş öğrenmek için çabalarken hazıra konmayın derim.İstedikten sonra herşey elinin altında

kardeşim açıkçası araştırıyorum hep ama anlayamadığım ya da kafamda kalmayan noktalar var. bu işin bir temeli var mı daha da önce bilmemiz gereken. neden öğrenemiyorum yani ?

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

kardeşim açıkçası araştırıyorum hep ama anlayamadığım ya da kafamda kalmayan noktalar var. bu işin bir temeli var mı daha da önce bilmemiz gereken. neden öğrenemiyorum yani ?

Önce html bilmek gerek,ordan css ve devamında php.Ondan sonra da wp entegreyi öğrenmek kolay.Bu sıralamayı takip et,html bilirsen daha kolay css öğrenirsin..youtube üzerinden ders anlatımı yapan birçok kanal var HocaHanım güzel bir kanal,php onlardan öğrendim..

bu arada hepsini kalın olarak yazma,forum kurallarına aykırı.

• Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci-Çalışan
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 0 / 63
  • Ticaret 0, (%0)

Önce html bilmek gerek,ordan css ve devamında php.Ondan sonra da wp entegreyi öğrenmek kolay.Bu sıralamayı takip et,html bilirsen daha kolay css öğrenirsin..youtube üzerinden ders anlatımı yapan birçok kanal var HocaHanım güzel bir kanal,php onlardan öğrendim..

bu arada hepsini kalın olarak yazma,forum kurallarına aykırı.

eyvallah kardeşim alışkanlıktan böyle yazıyordum. peki verdiğin öneriler için çok sağol da tahmini süresi nedir bu olayın sen mesela kaç ayda öğrendin ve kendine fayda sağlayabilicek şeyler yapmaya başladın ?

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

eyvallah kardeşim alışkanlıktan böyle yazıyordum. peki verdiğin öneriler için çok sağol da tahmini süresi nedir bu olayın sen mesela kaç ayda öğrendin ve kendine fayda sağlayabilicek şeyler yapmaya başladın ?

Ben nerden baksan 2 sene .tr.gg üzerinden web sitesi kurmaya çabaladım(o zamanlar domain falan almak rüyaydı.) Orda sayfaları düzenleyerek,tema kodlarını kurcalayarak html öğrendim..Daha sonra css öğrenmeye başladım. Ki css html ile birlikte çalışıyor,css öğrenmem 10 günü almadı (Sıkı bir çalışmayla) hoca hanım kanalıyla da php öğrendim işte.Ama php çok geniş bir yelpaze,biliyorum demeye korkuyorum :)

İnternet'den bi kanal bulup takip et,hazır kodları düzenle.Mesela bi html menü kodu al,menülerde yazanları değiştirmekle başla,renk kodlarını değiştirerek devam et.CSS ile de öyle yap..Takıldığın yer olursa sor,burda bir sürü kişi soru bekliyor..

• Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci-Çalışan
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 0 / 63
  • Ticaret 0, (%0)

Ben nerden baksan 2 sene .tr.gg üzerinden web sitesi kurmaya çabaladım(o zamanlar domain falan almak rüyaydı.) Orda sayfaları düzenleyerek,tema kodlarını kurcalayarak html öğrendim..Daha sonra css öğrenmeye başladım. Ki css html ile birlikte çalışıyor,css öğrenmem 10 günü almadı (Sıkı bir çalışmayla) hoca hanım kanalıyla da php öğrendim işte.Ama php çok geniş bir yelpaze,biliyorum demeye korkuyorum :)

İnternet'den bi kanal bulup takip et,hazır kodları düzenle.Mesela bi html menü kodu al,menülerde yazanları değiştirmekle başla,renk kodlarını değiştirerek devam et.CSS ile de öyle yap..Takıldığın yer olursa sor,burda bir sürü kişi soru bekliyor..

tamam kardeşim senin verdiğin sıralamaya göre başlıyayım hayırlısı.birsürü sorucak şey var zamanla sorucaz bakalım sağolasın :)

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)

tamam kardeşim senin verdiğin sıralamaya göre başlıyayım hayırlısı.birsürü sorucak şey var zamanla sorucaz bakalım sağolasın :)

Forum her daim açık :) HTML den başla,hazır şablonları düzenleyerek öğrenmeye bak..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al