wmaraci reklam
lidertakipci

GoDaddy Hakkinda Sorular

21 Mesajlar 3.140 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bossturkey bossturkey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba

Ben file upload sitesi kurmak icin host ariyordum ilk tercihim hostinger oldu ama hostingerde max file upload limiti vardi yani adamlar sinirsiz host icin bile limit koymuslar neyse sonra arastirmaya devam ettim GoDaddy diye bir host firmasi buldum benim ihtiyaclarimi karsilayan bir firma ve hostingere gore daha ucuz aratirdim kullanan herkez memnun ama GoDaddy de max file upload limiti varmi bilmiyorum ve file upload sitesine izin verirlermi sonra sorun cikrirlarmi daha once kullan yada bilgisi olan bir arkadas yardim edebilirmi lutfen

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Upload sitesi için hosting satacak firmayı bu dünyada bulamazsın. Satsa bile 2 güne kapatır. Hiç kimse sana sınırsız alan ve trafik sağlayamaz.

Sunuculara ihtiyacın var. Sadece resimler için bile upload sitesi kursan hiçbir hosting işini görmez.

Ek olarak; upload sitesi işi kadar masraflı bir iş yoktur onuda söyleyeyim. Hele başlarda hep cepten yer. hotfile, rapid gibi bir site için ise baya büyük bir datacenter'a sahip olman lazım. Yani çok parası olanın ve riske girmek isteyenler yapacağı bir iş upload sitesi işi Türkiye de yapılmaz.

agakin agakin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
Godady eğer eyi bir hosting firması ise benim sitelerin eşek hızında açılması nı ayrıca anadizin haricindeki bir yerde htaccess çalışmaması kim izah eder? Zira sorunu kendileri dahi anlamadı...

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
hocam hostng konusunda bende bugun gidiş gelişlerdeyim bir çok konu okudum kendine has panel varmiş cpanel yokmuş ve dosya upload izin vermiyormuş

Godaddy;
İmage hosting (resimler yollayıp insanların paylaşmasını sağlayacak içerikli)
Banner reklam servisi siteleri
Dosya uplaoad siteleri
Radyo siteleri
Email ve Sms (atan) siteler
Başka sitelerin backupları
Torrent siteleri
Serverları zorlayacak sitere izin vermemektedir.

kaynak:http://www.domainindirimkuponu.com/godaddy-hosting-nasil-hangi-iceriklere-izin-verir/

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

hocam hostng konusunda bende bugun gidiş gelişlerdeyim bir çok konu okudum kendine has panel varmiş cpanel yokmuş ve dosya upload izin vermiyormuş

Godaddy;
İmage hosting (resimler yollayıp insanların paylaşmasını sağlayacak içerikli)
Banner reklam servisi siteleri
Dosya uplaoad siteleri
Radyo siteleri
Email ve Sms (atan) siteler
Başka sitelerin backupları
Torrent siteleri
Serverları zorlayacak sitere izin vermemektedir.

kaynak:http://www.domainindirimkuponu.com/godaddy-hosting-nasil-hangi-iceriklere-izin-verir/

peki onerdiginiz bir host varmi ?

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
GoDaddy mi ucuz? :) hosting işini görmez. Sana sunucu lazım. En azından VPS alabilirsin hosting fiyatına.

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

GoDaddy mi ucuz? :) hosting işini görmez. Sana sunucu lazım. En azından VPS alabilirsin hosting fiyatına.

normal bir site dosya.tc gibi kuracagim hotfile gibi olmak degil hedefim turkiyeye yetsin yeter :)

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

bossturkey adlı üyeden alıntı

normal bir site dosya.tc gibi kuracagim hotfile gibi olmak degil hedefim turkiyeye yetsin yeter :)

Hosting firmaları hostinge upload için izin vermez. Çünkü bu sitelere warez veya ****o gibi şeylerde yüklene bilir. Bu yüzden sunucu alman lazım.

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Hosting firmaları hostinge upload için izin vermez. Çünkü bu sitelere warez veya ****o gibi şeylerde yüklene bilir. Bu yüzden sunucu alman lazım.

Yani ben simdi godaddy den host kiralarsam hemen kapatirlarmi yok sikayet veya asiri kullanim sonucumu kapanir

not: abdullah at 02.03.2014 23:40:43
sorunum su sekilde ben dosya upload sitesi kurdugumda cok fazla disk alani gerekecek bu konuda sorun cikartirmisiniz

Hostinger Lietuva at 05.03.2014 19:14:20
Merhaba,

İsteğinize geç cevap verdiğim için üzgünüm. Kullanıcılarınızın telif hakkı olan içeriği yükleyip yüklemeyeceğini tam olarak tespit edemeyiz. Telif hakkı olan içerik sistemde bulunduğu takdirde sitelerden kaldırılmaktadır. Ayrıca Premium hesaplarda 100.000 dosyal limiti olduğunu belirtmeliyim. Business hesaplarda dosya limiti bulunmamaktadır.

Lütfen daha fazla sorunuz olursa bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımızla,
Gurcan G.

hostinger ile yaptigim konusma dosya upload sitesine izin veriyorlar ama max upload limiti nedeniyle sorun cikti godaddy daha buyuk bir firma sonucta

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

bossturkey adlı üyeden alıntı

peki onerdiginiz bir host varmi ?

hocam vallaha host işinde bende cuvalladim bir çok host denedim kimisi dolandirici cikti kimisi çok pahaliydi zırt pırt paket yukselt cpu cok diyip durdu en son kapattim worpdressleri tekrar bloggera geçtim domaini aliyorum yönlendiriyorum kafam rahat ciddi projelerim yok kendimi geliştirmek adına takılıyorum

okuduklarima göre:

hostgator çok iyi diyorlar

bide anindahosting deneyin bi onlardan memnun kaldım ama biraz pahali

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al