Bu yazımı aslında hiç biryerde bulamazsınız benim bunu kullanarak iframeyi kimin attığını anında görebiliyorum ve elime geçirdiğim ip adresi ile adamdan maddi ve manevi tazminat alıyorum
ilk başta adı geçen programımızı indiriyoruz aslında buna gerek yok yinede basit olması açısından yazalım.

programın adı: advanced find and replace dir.Bu program ile sitemize kimin hangi saatte hangi ip adresle attığını log dosyalarımız ile görebileceğiz.

[FONT="] [/FONT]
[FONT="]Find kısmına sadece iframe yazacağız browse kısmında ise sitemizin full backupunu seçip executeye basın altta hemen tek bir dosya çıkacak adı genelde şu şekildedir.[/FONT]
ftp.xxx.net-ftp-log şeklinde olur bu dosyaya sağ tıklayın ve not defteri veya notepad ++ ile açın tavsiyem notepad ++ olanıdır. Açılan sayfada ip adreslerinizi göreceksiniz genelde sizin ip adresi sabit oldugundan biliyorsunuz son günlere aşağılara baktıgımızda ise yabancı ip adresi bulursanız işte sitenize giren düşmanı göreceksiniz ve attığı yerleri iframalerin nerede oldugunu cok basit bir şekilde bulabileceksiniz.
Genelde bunları yapan *** da sizi çekemeyenlerden bazı mal weletlerdir bunlar asla sizi çekemezler veya birinin konusuna taş atmışsanız adamlar illali o taşı sizden çıkartacaklardır . Sizlere tavsiyem asla sitenizin adresini hiç bi forumda vermeyin zira sizi kısnananlar sadece bunu yapmazlar bilginiz olsun

Bu yazı yakında çıkacak olan erdilin seo kitabına aittir ve kitabın tüm nüshalara noter huzurunda kayıt altına alınmış başka forumlarda alıntı olmadıgı halde yayınlanırsa izinsiz kopyalanmadan dolayı maddi ve manevi tazminat hakkı edilir.
[FONT="] [/FONT]