wmaraci reklam

Reklam şekilleri nasıl olmalı?

6 Mesajlar 965 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Teknobeyin Teknobeyin Teknobeyin.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Entrepreneur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 0 / 41
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Arkadaşlar kısa süre sonra (www.teknobeyin.com) adlı sitemize reklam almaya başlayacağız. Ve reklamları tek panelden yönetebilmek için bir sistem yazdık. Reklam şekillerimiz; 468'e 60 (anasayfa), 468'e 60 (yazı içi) ve 125'e 125 reklam alanları.

Sizce bunun yanı sıra reklam şekilleri olmalı mı? Tanıtım yazısı, haber bültenleri gibi. Çünkü arkaplan reklamları vs. 'de varmış sanırım. Veya tamamen banner şeklinde mi reklam şekilleri olmalı? Bu konuda tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

Reklam ajanslarından haber bülteni tarzda da teklifler geliyor. Fakat tanıtım yazısı tarzda olmamalı diye düşünüyorum, bazen de olabilir diye düşünüyorum. Kısacası fikirlerinize ihtiyacım var. Kafam çok karıştı reklam şekilleri konusunda.

İyi Çalışmalar

Teknobeyin.com — Teknolojinin Beyni
wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Düşündüğünüz reklam şekilleri zaten en çok kullanılan 2 standart boyut. Tanıtım yazısı almanızı önermiyorum. Tanıtım yazılarının, site içeriği dışında olduğu için içeriği kirlettiğini düşünüyorum. Bence değmez yani. Yinede siz bilirsiniz.

Başarılar :)

• Üyelik 29.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Entrepreneur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 0 / 41
  • Ticaret 1, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Düşündüğünüz reklam şekilleri zaten en çok kullanılan 2 standart boyut. Tanıtım yazısı almanızı önermiyorum. Tanıtım yazılarının, site içeriği dışında olduğu için içeriği kirlettiğini düşünüyorum. Bence değmez yani. Yinede siz bilirsiniz.

Başarılar :)

Yani şuan ki reklam şekilleri yeterli midir? Yani ek olarak başka kısımlara reklam eklememek mi daha iyi olur? Arkaplan reklam vs. sanırım yazı okuma konusunda problem yaratabilir. Çünkü birçok teknoloji sitesinde arkaplan tarzda da reklam var.

GhostRider GhostRider Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1139
  • Beğeniler 125 / 136
  • Ticaret 46, (%100)
1.konu altına 468x60 reklam alanı yapablrsn bence

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Teknobeyin adlı üyeden alıntı

Yani şuan ki reklam şekilleri yeterli midir? Yani ek olarak başka kısımlara reklam eklememek mi daha iyi olur? Arkaplan reklam vs. sanırım yazı okuma konusunda problem yaratabilir. Çünkü birçok teknoloji sitesinde arkaplan tarzda da reklam var.

Düşündüğünüz reklam şekilleri bence yeterli. Arkaplan'a reklam vs. alındığında dediğiniz gibi okuma konusunda problem yaratabiliyor. Ayrıca ziyaretçiler de hoşlanmaz, bu da ayrı bir durum :)

• Üyelik 29.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Entrepreneur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 0 / 41
  • Ticaret 1, (%100)

sanalbeyin adlı üyeden alıntı

1.konu altına 468x60 reklam alanı yapablrsn bence

Merhaba,

Zaten 468'e 60 (Yazı İçi) yani yazı içerisinde yer alan bir reklam şeklimiz mevcut.

Ek Olarak:

Atakan adlı üyeden alıntı

Düşündüğünüz reklam şekilleri bence yeterli. Arkaplan'a reklam vs. alındığında dediğiniz gibi okuma konusunda problem yaratabiliyor. Ayrıca ziyaretçiler de hoşlanmaz, bu da ayrı bir durum :)

Fikirleriniz için teşekkürler. Uzun zamandır reklam şekilleri kafamı kurcalıyor idi. Bu konuda fikir edinmek beni sevindirdi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al