wmaraci reklam
lidertakipci

Sayfa içeriği görünmüyor

7 Mesajlar 195 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

btokel btokel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba. Web sitemde oluşturduğum sayfalarda sayfa başlığı görünüyor fakat yazı içerikleri gözükmüyor. Aynı şekilde bir kullanıcı yorum yaptığında da yorum içerisinde ki yazılar görünmüyor. Yani genel olarak yazılar görünmüyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek birisi var mı? 

Daha nasıl açıklayabilirim sorunumu bilemedim.

wmaraci
reklam

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 800
  • Beğeniler 164 / 164
  • Ticaret 0, (%0)

Sorun, WordPress, Wix, Squarespace gibi bir platformda mı yoksa kendi kodladığınız bir sistemde mi yaşıyorsunuz? Platformu ve versiyonunu bilmek, sorunun kaynağını bulmamıza yardımcı olabilir.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

• Üyelik 05.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

kodshop adlı üyeden alıntı

Sorun, WordPress, Wix, Squarespace gibi bir platformda mı yoksa kendi kodladığınız bir sistemde mi yaşıyorsunuz? Platformu ve versiyonunu bilmek, sorunun kaynağını bulmamıza yardımcı olabilir.

Eksikliğim için kusura bakmayın. hazır bir php script kullanıyorum. Themeforest üzerinden 4 sene önce satın almıştım. Şimdi yeni bir proje için yeniden kullanmaya başladım. Bu süreç içerisinde defalarca güncellenmiş, ilk kullandığım da bir sorun yaşamamıştım. Açıkcası biraz incelediğimde veritabanında pl_content isminde bir alan yok, kodları incelediğimde ise pl-content içeren kısımlar var. Acaba veri tabanın da bulunan bir eksiklik yüzünden mi sorun yaşanıyor çözemedim. Tasarımcının kendi demo sayfasında da aynı sorun var. Demo yönetici girişi yaptığımda 'gizlilik politikası' sayfasına yazı paylaşmış, ama sitede sayfayı ziyaret ettiğimde sadece başlık olarak 'gizlilik politikası' yazıyor, yazı içeriği yok. Geliştiriciye ise ulaşamıyorum malesef.

kodshop

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 800
  • Beğeniler 164 / 164
  • Ticaret 0, (%0)

btokel adlı üyeden alıntı

Eksikliğim için kusura bakmayın. hazır bir php script kullanıyorum. Themeforest üzerinden 4 sene önce satın almıştım. Şimdi yeni bir proje için yeniden kullanmaya başladım. Bu süreç içerisinde defalarca güncellenmiş, ilk kullandığım da bir sorun yaşamamıştım. Açıkcası biraz incelediğimde veritabanında pl_content isminde bir alan yok, kodları incelediğimde ise pl-content içeren kısımlar var. Acaba veri tabanın da bulunan bir eksiklik yüzünden mi sorun yaşanıyor çözemedim. Tasarımcının kendi demo sayfasında da aynı sorun var. Demo yönetici girişi yaptığımda 'gizlilik politikası' sayfasına yazı paylaşmış, ama sitede sayfayı ziyaret ettiğimde sadece başlık olarak 'gizlilik politikası' yazıyor, yazı içeriği yok. Geliştiriciye ise ulaşamıyorum malesef.

Endişelenmeyin, eksikliğiniz için özür dilemenize gerek yok. Anladığım kadarıyla, 4 yıl önce Themeforest'ten satın aldığınız bir PHP script ile ilgili sorun yaşıyorsunuz. Script defalarca güncellenmiş olsa da, veritabanında pl_content adında bir alan bulunmaması ve kodlarda pl-content içeren kısımlar olması sorun yaşamanıza neden olabilir.

1. Veritabanı Yapısını Kontrol Edin

2. Kodları İnceleyin

3. Hata Ayıklama Yapın

4. Alternatif Çözümler Deneyin

5. Yardım Alın

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

kodshop adlı üyeden alıntı

Endişelenmeyin, eksikliğiniz için özür dilemenize gerek yok. Anladığım kadarıyla, 4 yıl önce Themeforest'ten satın aldığınız bir PHP script ile ilgili sorun yaşıyorsunuz. Script defalarca güncellenmiş olsa da, veritabanında pl_content adında bir alan bulunmaması ve kodlarda pl-content içeren kısımlar olması sorun yaşamanıza neden olabilir.

1. Veritabanı Yapısını Kontrol Edin

2. Kodları İnceleyin

3. Hata Ayıklama Yapın

4. Alternatif Çözümler Deneyin

5. Yardım Alın

verirabajında pl_content adında bir alan oluşturup denemek istiyorum, ama nasıl yapılacağı hakkında bir bilgim yok. Siz yardımcı olabilir misiniz? Bilginiz dahilinde ise tarif etmeniz mümkün mü?

• Üyelik 05.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Yardımcı olabilecek kimse yok mu? 

• Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 800
  • Beğeniler 164 / 164
  • Ticaret 0, (%0)

btokel adlı üyeden alıntı

verirabajında pl_content adında bir alan oluşturup denemek istiyorum, ama nasıl yapılacağı hakkında bir bilgim yok. Siz yardımcı olabilir misiniz? Bilginiz dahilinde ise tarif etmeniz mümkün mü?

Veritabanınıza pl_content Adında Bir Alan Ekleme

Veritabanınıza pl_content adında bir alan eklemek için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Gereklilikler:

• Veritabanınıza erişiminiz olması gerekir.
  • SQL dilini bilmeniz gerekir.
btokel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al