wmaraci reklam
lidertakipci

Udemy Tavsiye Kurs Hk

4 Mesajlar 638 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Kitap güzel bir kaynak ama bana göre ne yazık ki değil. Bazı konularda videolu eğitim satın almayı düşünen biri olarak;

Öncelikle;

Css bilgim var ne kadar çok hatırlamıyor olsam da tekrar olmaması sebebi ile, bu konuda direkt bootstrap eğitimi alayım diyorum. Zaten css'te bold her zaman kalın anlamı taşıyor. Bootstrap'ın kendi kalıplarında bold'u nerede göreceğim diye düşünüyorum. Bootstrap kullandığında direkt olarak hazır class çağırıp devam edeceğimi biliyorum, hazır classlarda kalın etiketiyle işim olmayacak sonuçta ?

Sebep ile bootstrap için tavsiye edebileceğiniz, satın alabileceğim udemy eğitimi tavsiyelerinizi rica ediyorum.

----

Diğer açıdan programlama kısmı! Visual basic'ten ziyade c#'a yönelmek istiyorum. Bu konuda da tavsiye edeceğiniz eğitim paketini udemy üzerinden rica edebilirim,

----

Arayüz tasarım bilgim mevcut. Fakat güncel kalabilmek için bootstrap'a göre mi tasarlamalıyım ? (kasıt grid sistemi ile ortak çalışma ) Yoksa ui ux gibi deyimlere mi yöneleyim derken bu konuda kararı bilgili arkadaşlara bırakıyorum. UI UX gibi terimler için eğitim derseniz o konuda da eğitim linki alabilirim.

----

Son olarak Php bilgim var ama çok temel. Mysql de öyle. Önce php mysql eğitimi mi almalıyım udemy'den yada direkt laravel gibi frameworklere mi yönelmeliyim ? Konu hakkında bilgi ve buna paralel tavsiye eğitim video linki alabilirim.

Tavsiye talep ettiğim tüm içerikler udemy için geçerlidir. Yinede youtubede bunlardan daha iyi kaynak bulabileceğimi söyleyecek olursanız bunu kaynağa dayandırarak link halinde tavsiyenizi esirgemezseniz sevinirim.

Teşekkürler.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
reklam

Mustafaxu Mustafaxu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 67 / 54
  • Ticaret 4, (%100)
eger sabrınız var ise volkan alakentin php kursunu tavsiye edebilirim. Bence en iyisi o. en detayına kadar konu konu anlatıyor çok uzun ama temeliniz var zaten kolay kavrayarak hızlandırabilirsiniz..
Valkyrie Browland

kişi bu mesajı beğendi.

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Php için sanırım framework harici her konuya değinmiş gibi duruyor. Başlı başına php için, lara..den ziyade alacağım. Teşekkürler.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

Mustafaxu Mustafaxu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 67 / 54
  • Ticaret 4, (%100)
kolay gelsin hocam

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al