wmaraci reklam
lidertakipci

Webtasarım Yarışmaları Belirli Zamanlarda oluyormu ?

4 Mesajlar 714 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BiqBanq BiqBanq Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 18 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar İnternette öyle boş vaktimde gezerken bi konu gördüm manisa bilişim diye webtasarım yarışması yapmışlar cidden görünce içim yandı aralarında sadece 1 tane düzgün gördüm gerisi fasa fiso ve bunlar ödül alıyorlar bende bu yarışmalara katılmak isterim acaba nezaman oldugu veya nasıl katılcagım hakkında bilgisi olan ?

Bu arada gördügüm yer bura : http://www.manisabilisim.org/etkinlik-2012/v-manisa-web-tasarim-yarismasi-sonuclari.html

wmaraci
reklam

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
İdemama.com'da sürekli yarışmalar düzenliyorlar ve profesyonel kişiler logolarını veya çalışmalarını ekliyorlar. Sınır olarak 500 TL sınır koymuşlar 500 TL altında yarışma düzenleyemiyorlar bir göz atmanı tavsiye ederim..

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)

BiqBanq adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar İnternette öyle boş vaktimde gezerken bi konu gördüm manisa bilişim diye webtasarım yarışması yapmışlar cidden görünce içim yandı aralarında sadece 1 tane düzgün gördüm gerisi fasa fiso ve bunlar ödül alıyorlar bende bu yarışmalara katılmak isterim acaba nezaman oldugu veya nasıl katılcagım hakkında bilgisi olan ?

Bu arada gördügüm yer bura : http://www.manisabilisim.org/etkinlik-2012/v-manisa-web-tasarim-yarismasi-sonuclari.html

Bilgilendirme:
Keşke yarışma ödüllerini hak edenlere "bunlar" diye hitap etmeseydiniz. Çünkü yarışmanın amacı bir hediye verip karşılığında web sitesi sahibi olmak değil tersine geleceğin bilişimcilerini bu yönde merak sahibi yapmak.
Diğer açıdan Manisa bazlı bu yarışma projesinin başında Özhan Hoca var. Kendisi CBÜ bilgi işlem sorumlusu yanısıra Engelsiz Bilişim görevlisi. Bu yarışma sadece CBÜ ve Manisa öğrencilerine özel bu arada.
EmirhanErgul

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

BiqBanq BiqBanq Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 18 / 42
  • Ticaret 2, (%100)

SabahKemalCansu adlı üyeden alıntı

İdemama.com'da sürekli yarışmalar düzenliyorlar ve profesyonel kişiler logolarını veya çalışmalarını ekliyorlar. Sınır olarak 500 TL sınır koymuşlar 500 TL altında yarışma düzenleyemiyorlar bir göz atmanı tavsiye ederim..

idemama yı sevmiyorum onlarca tasarım konuluyor pek de anlamı olmuyor ayrıca orası logo vs.. için webtasarım görmedim

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Bilgilendirme:
Keşke yarışma ödüllerini hak edenlere "bunlar" diye hitap etmeseydiniz. Çünkü yarışmanın amacı bir hediye verip karşılığında web sitesi sahibi olmak değil tersine geleceğin bilişimcilerini bu yönde merak sahibi yapmak.
Diğer açıdan Manisa bazlı bu yarışma projesinin başında Özhan Hoca var. Kendisi CBÜ bilgi işlem sorumlusu yanısıra Engelsiz Bilişim görevlisi. Bu yarışma sadece CBÜ ve Manisa öğrencilerine özel bu arada.

:S ögrenci degilim sorun orda :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al