wmaraci reklam

Klavyeyi mause gibi kullanmak ister misiniz?

4 Mesajlar 1.480 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Fareniz mi arızalandı? Klavyeyi mouse gibi kullanabilirsiniz! Mouse’unuzun yaptıklarını klavyeniz ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

Klavyenizi mouse gibi kullanmak için ilk olarak; Alt + Shift + Num Lock tuşlarına basıyoruz. Karşınıza aşağıdaki resimdeki ekran gelecektir.

Buradan Evet‘e basın. (Windows 7 dışında işletim sistemi kullanıyorsanız Evet – Hayır yerine Tamam – İptal gözükebilir, Tamam’a tıklayın.)

Sıra geldi kullanmaya..

Öncelikle, Num Lock açık olmalı.

Num Lock’ta ki “2″-”4″-”6″-”8″ tuşları fare imlecini hareket ettirir. 2 aşağıya, 4 sola, 6 sağa, 8 yukarıya kareket ettirir, “5″ sol fare tuşunun yaptığını yapar yani tek tıklama.. Eğer çift tıklamak isterseniz “+”ya basıyorsunuz ve ardından 5′e basarak çift tıklıyorsunuz. Sağ tıklamak istiyorsanız için önce “-” sonra “5″.

Kullanımı çok kolaydır. Klavyeyi mouse gibi kullanmayı aktif ettiğinizde sağ altta Mouse simgesi gözükecektir. Ona çift tıklayarak mouse’unuzun hızını ve gerekli ayarları yapabilirsiniz..

Kaynak:

wmaraci
reklam

guncelmistik guncelmistik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 44 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam gerçekten yararlı ve öğretici paylaşıyorsunuz paylaşımlarınızı. Nerden buluyorsunuz merak ettim açıkcası :p

Hocam nasıl düzelticem kaldı böyle ya :D Çok güldüm saolun :D

Tamamdır hocam düzelttim :D

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
cocuklukta oyun oynarken yanlislikla actigim tustu bu heralde bastigimda simdi yine o açıldı bip bip öterdi deli olurdum ama cidden yararlı bilgiler paylasıyorsunuz teşekkürler

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

guncelmistik adlı üyeden alıntı

Hocam gerçekten yararlı ve öğretici paylaşıyorsunuz paylaşımlarınızı. Nerden buluyorsunuz merak ettim açıkcası :p

Hocam nasıl düzelticem kaldı böyle ya :D Çok güldüm saolun :D

Tamamdır hocam düzelttim :D

Zamanla bunları keşfediyorum / ya da bir şekilde buluyorum ve paylaşıyorum öyle söyleyeyim :) Sitemde çok daha fazlasını paylaşıyorum. Burada daha ilgi çekeceğini düşündüklerimi ve bir kısmını paylaşmaktayım.

Beğenmenize sevindim.

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

cocuklukta oyun oynarken yanlislikla actigim tustu bu heralde bastigimda simdi yine o açıldı bip bip öterdi deli olurdum ama cidden yararlı bilgiler paylasıyorsunuz teşekkürler

Rica ederim :)
guncelmistik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al