wmaraci reklam

Maalesef Hep Aynı Tasarımlar..

25 Mesajlar 4.321 Okunma
wmaraci reklam

polat polat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar başlığı mazur görün. Yapılan birçok tasarım birbirine o kadar çok benziyor ki özgün olabilecek temalara pek rastlayamıyoruz. Özellikle blog tasarımlar birbirinin kopyası gibi duruyor. Film temaları keza öyle..Yurdum insanından daha iyilerini bekliyoruz. Saygılarımla.
isousluer GeNCo Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)
edit: gereksiz yere saçma bir üslup kullandığım için üzgünüm sadece biraz uykusuzdum.
yemrekoc polat

kişi bu mesajı beğendi.

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
diğerlerinden farklı olanlar her zaman kazanır.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

frkn adlı üyeden alıntı

Daha iyilerini yapabilirsiniz. Her şey emek ve zaman meselesi. Daha çok zamanınız olsa belki de çok iyi bir müzisyen olabilirdiniz.

Aaa laflara bak 'olabilirdiniz', çok güzel yanlış anlaşılabilecek bir cümle yazdın ve kasıt var gibi geliyor bana. Biraz daha açabilir misin dediklerini?

Konuyu açanın yaptığı eleştiriye alınmış gibisin(kötü anlamda). Eğer öyleyse alın ancak daha güzel temalar yapmak için seni dürtüklesin bu eleştiri. Eğer ki alınmamışsan biraz daha açsana yazdıklarını :)
Okeskin Muhsin ASLAN Umutirhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Piyasadaki temaların çoğu kaliteli ve ücretsiz temaların basit düzenlemeleri ile ortaya çıkıyor. Çok kaliteli ve sıra dışı temalar ücretli template sitelerinde satılıyor.

Ortaya kaliteli bir template çıkarmak için sadece kod bilgisi yetmez. Tasarım bilgisi de gerekli. Ben bir sitemin tasarımını, kendi kafama göre günlerce uğraştım beğenilmedi, basit ve göze hoş gelen bir tasarımdan esinlenerek tasarımı değiştirdim beğenildi. Bu nedenle hem yazılım hemde tasarım bilgisine iyi derecede sahip olan kişi sayısı az olduğundan, onlarda işten güçten bu tarz şeylere kafa yoramadığından, yorsa da ücretsiz olarak dağıtmadığından çok fazla kaliteli tema ortaya çıkmıyor.
isousluer brk sanaldunyali

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

okemal okemal CılızWEB.TK Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 50 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Piyasadaki temaların çoğu kaliteli ve ücretsiz temaların basit düzenlemeleri ile ortaya çıkıyor. Çok kaliteli ve sıra dışı temalar ücretli template sitelerinde satılıyor.

Ortaya kaliteli bir template çıkarmak için sadece kod bilgisi yetmez. Tasarım bilgisi de gerekli. Ben bir sitemin tasarımını, kendi kafama göre günlerce uğraştım beğenilmedi, basit ve göze hoş gelen bir tasarımdan esinlenerek tasarımı değiştirdim beğenildi. Bu nedenle hem yazılım hemde tasarım bilgisine iyi derecede sahip olan kişi sayısı az olduğundan, onlarda işten güçten bu tarz şeylere kafa yoramadığından, yorsa da ücretsiz olarak dağıtmadığından çok fazla kaliteli tema ortaya çıkmıyor.

Haklısın.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Aynı konu üzerine bende başlık açmıştım ve başlıkta tartışalım yazdım, çoğu kişi konuyu paraya çekti. Fakat konunun parayla çokta alakası yok çünkü bu işten para kazanmak isteyen kişi yaptığı işler arasında en güzellerini koymalı ki iş-müşteri alabilsin. Yorumlarda da göreceksiniz ki iş yine maddiyata bağlanacak ve eleştiri oklarına siz maruz kalacaksınız :)

iyi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Kesinlikle katılıyorum. Bütün temalar hep aynı gibi geliyor benim gözüme de. Bir farklılık bir özgünlük yok.
brk

kişi bu mesajı beğendi.

mustafakoc mustafakoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web-Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 6 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
mâlesef ki öyle. Tema tasarımı tek yazılımcı tarafından değil de bir tasarımcı, görsel kabiliyeti olan biriyle istişare edilerek yapılırsa aliyyül ala olur diye düşünüyorum :)
isousluer brk polat

kişi bu mesajı beğendi.

kocmustafa.net | twitter: mustafakocc

polat polat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

frkn adlı üyeden alıntı

Daha iyilerini yapabilirsiniz. Her şey emek ve zaman meselesi. Daha çok zamanınız olsa belki de çok iyi bir müzisyen olabilirdiniz.

Üslubuma dikkat etseydiniz bu şekilde cevap vermezdiniz sanıyorum. Tasarımcıların işi tasarım yapmaktır ve zamanını bunun için harcar. Siz sanıyorum boş vakitlerinizde bu işi yaptığınız için böyle düşünmüş olmalısınız. Amacım "böyle tasarım mı olur ne biçim adamsınız" demek değildi.

Not: Bu arada benim işim müzisyenlik ve öğretmenlik ve bu iş için çok zaman harcıyorum.
isousluer Servet USLUER

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al