wmaraci reklam

Maalesef Hep Aynı Tasarımlar..

25 Mesajlar 4.372 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

polat adlı üyeden alıntı

Üslubuma dikkat etseydiniz bu şekilde cevap vermezdiniz sanıyorum. Tasarımcıların işi tasarım yapmaktır ve zamanını bunun için harcar. Siz sanıyorum boş vakitlerinizde bu işi yaptığınız için böyle düşünmüş olmalısınız. Amacım "böyle tasarım mı olur ne biçim adamsınız" demek değildi.

Not: Bu arada benim işim müzisyenlik ve öğretmenlik ve bu iş için çok zaman harcıyorum.

Ben sizin müzisyenliğinize saygı duyuyorum ve "Maalesef hep aynı ses tonu, veya aynı şarkılar..." diye bir başlık açıp müzisyenleri eleştirmiyorum. Bence herkes kendi alanında ilerlesin ve kendi uzmanlık alanında yorum yapsın. Kimse kendi alanı dışındaki bir kimsenin bilgisini tartmasın.

wmaraci
reklam

polat polat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Ben sizin müzisyenliğinize saygı duyuyorum ve "Maalesef hep aynı ses tonu, veya aynı şarkılar..." diye bir başlık açıp müzisyenleri eleştirmiyorum. Bence herkes kendi alanında ilerlesin ve kendi uzmanlık alanında yorum yapsın. Kimse kendi alanı dışındaki bir kimsenin bilgisini tartmasın.

Kimseyi tartığımız yok arkadaşım. Eleştiriye neden bu kadar kapalısınız. Uzman olduğum için değil kullanıcı olarak yorum yapıyorum. Görüşlerim sizin yaptıklarınızı daha ileriye götürebilmek içindir.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Millet yanlış anlamak için özel çaba harcıyor hocam. Bırakın bence konuya ilave yorum yapmayın. Eleştiri görünce nasıl da saldırganlaşıyor güzel forum arkadaşlarımız. Ah ah hiç böyle beklemiyordum yorumları, millet burayı sinirlerini boşaltma yeri olarak görüyor herhalde. Bu sefer sizin konunuz hedef tahtası olmuş.
isousluer polat

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Millet yanlış anlamak için özel çaba harcıyor hocam. Bırakın bence konuya ilave yorum yapmayın. Eleştiri görünce nasıl da saldırganlaşıyor güzel forum arkadaşlarımız. Ah ah hiç böyle beklemiyordum yorumları, millet burayı sinirlerini boşaltma yeri olarak görüyor herhalde. Bu sefer sizin konunuz hedef tahtası olmuş.

Kendini ifade eden insanları severim. Ama karşı tarafı yanlış anlama fobisi anlaşılmaz..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)

frkn adlı üyeden alıntı

Daha iyilerini yapabilirsiniz. Her şey emek ve zaman meselesi. Daha çok zamanınız olsa belki de çok iyi bir müzisyen olabilirdiniz.

Ulan bir konuda da senin gibileri çıkmasa da rahat rahat bi forumda dolansak. :mad:
isousluer Servet USLUER

kişi bu mesajı beğendi.

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)

Muhsin ASLAN adlı üyeden alıntı

Ulan bir konuda da senin gibileri çıkmasa da rahat rahat bi forumda dolansak. :mad:

Açık konuşmam gerekirse, haklısın nasıl böyle bir şey dedim ben de bilmiyorum geceden geç yattım sabah da erkenden ortaya böyle bir şey çıktı şimdi polat abi den de özür diliyorum.
polat

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

frkn adlı üyeden alıntı

Açık konuşmam gerekirse, haklısın nasıl böyle bir şey dedim ben de bilmiyorum geceden geç yattım sabah da erkenden ortaya böyle bir şey çıktı şimdi polat abi den de özür diliyorum.

Erdemli insanlar daima başarırlar. Önemli değil. Daha başarılı çalışmalar yapman dileğiyle.
Muhsin ASLAN frkn

kişi bu mesajı beğendi.

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)

frkn adlı üyeden alıntı

Bende özür dilerim :)
polat

kişi bu mesajı beğendi.

Cagukan Cagukan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Sebebi herşeyi kendilerinin yapması halbuki tasarımı tasarımcı yapsa kodlamayıda koder yapsa güzel tasarımlar çıkar.
Muhsin ASLAN Ulusoy polat

kişi bu mesajı beğendi.

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Kullanıcı odaklı temalar yok denecek kadar az. Arkadaşlar bu blogları webmasterlar değil bilinçsiz kullanıcı okuyor. Bilinçsiz kullanıcı facebook twitter sayfalarının linklerine tıklamıyor bile. Beğen, paylaş butonları eywallah da bu sitenin en üstünde yada sağ sidebarda sosyal ağlar nedir onu anlamadım. Gri tonlu siteler bir aralar meşhurdu. Gri tonlu temalar bir kere asla kullanıcı odaklı değildir. Birde hep birbirini takip eden temalar. Sıkıldım iyice tema aramaktan. En iyisimi kendi temamızı yapalım dedik. Wordpress dersleride hep eksik. Sağlam olanlarda videolu ve kota sorunu var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al