wmaraci reklam
lidertakipci

Siteme Tema Önerir misiniz? (Ücretli)

11 Mesajlar 1.846 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

polat polat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar uzun zamandır imzamdaki sitem için çeşitli temalar kullandım. Ama site performansı ne beni nede kullanıcıları tatmin etti.(bu arada siteden hiçbir ticari amacım yok, olmadı, olamaz, olmayacak)

Sizden isteğim şudur ; Eklenti olarak mutlaka,
- Jetpack
- All in seo
-Captha
-Contact Form
-Google XML Sitemaps
-Ultimate TinyMCE

kullanacağım.
Sitemi gezip, menüleri inceleyip bana bir tema önerir misiniz?
Saygılarımla..
CengizBOZDEMiR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Quiet Quiet Life or Death Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam tema olarak önerim olmayacak fakat şuan kullandığınız temanın benzerini kullanmamanızı şiddetle öneririm. Müzik sitesi düz renk olmamalı diye düşünüyorum. Tabiiki rengarenk de olmasın ama ayarlı olsun, tabi eklentilerin uyumluluğu dahilinde.

Denemegen.blogspot.com.tr - "Korkacak bir şey yok, sadece deniyoruz."

CengizBOZDEMiR CengizBOZDEMiR Kendince bir manyak Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 66 / 18
  • Ticaret 10, (%100)
Şuan kullandığınız tema çok güzel bence :)

Trendyol Mağazam

0552 927 94 78

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)
Merhaba hocam, şu anda bir tema üzerinde çalışıyorum fakat şu andaki sitenizdeki yazılarınızı veya sitenizin içeriğine bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Youtube tarzı (benzetmeye çalışılmıştır) bir tema hazırlıyorum. Şu sıralar temanın son eksiklerini tamamlıyorum diyebilirim.

Temayı normal şartlar altında tamamlayıp satışa sunacaktım. Fakat size maddi amaç gütmediğiniz ve sitenizi inceledim faydalı birşeyler yapmak istemenizden dolayı ücretsiz vermek isterim.

Temadan ufak bir görsel eklemek isterim.

Anasayfadan bir görüntüdür. Sol kırmızı menü kategoriler bölümüdür. Ayrıca küçükte bir sayfalama bölümü eklemeyi düşünüyorum. Videoblog tarzı birşey çıkarmayı planlıyordum.

Bu tema aklınızdaki tema ile kesişiyorsa bilgi verin ben size tamamladığım zaman ulaşırım. Ayrıca eklenti ws. dende uzak durmaya çalış.

Selamlar.

wmaraci
wmaraci

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Elegant Themes ve Theme Forest'ı inceleyin, aradığınız temayı bulacağınıza eminim. Özellikle bu düzende bir çok tema var.

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

Cengiz BOZDEMİR adlı üyeden alıntı

Şuan kullandığınız tema çok güzel bence :)

Tema çok yavaş.. Seo açısından da iyi değil..

Ek Olarak:

Batuhan adlı üyeden alıntı

Elegant Themes ve Theme Forest'ı inceleyin, aradığınız temayı bulacağınıza eminim. Özellikle bu düzende bir çok tema var.

Bir bakıp sonuçları iletirim. Sağolun..

Ek Olarak:

Quiet adlı üyeden alıntı

Hocam tema olarak önerim olmayacak fakat şuan kullandığınız temanın benzerini kullanmamanızı şiddetle öneririm. Müzik sitesi düz renk olmamalı diye düşünüyorum. Tabiiki rengarenk de olmasın ama ayarlı olsun, tabi eklentilerin uyumluluğu dahilinde.

Aradığımı henüz bulamadım maalesef.. Bakınıyorum..Saygılarımla

Ek Olarak:

Referee adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam, şu anda bir tema üzerinde çalışıyorum fakat şu andaki sitenizdeki yazılarınızı veya sitenizin içeriğine bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Youtube tarzı (benzetmeye çalışılmıştır) bir tema hazırlıyorum. Şu sıralar temanın son eksiklerini tamamlıyorum diyebilirim.

Temayı normal şartlar altında tamamlayıp satışa sunacaktım. Fakat size maddi amaç gütmediğiniz ve sitenizi inceledim faydalı birşeyler yapmak istemenizden dolayı ücretsiz vermek isterim.

Temadan ufak bir görsel eklemek isterim.

Anasayfadan bir görüntüdür. Sol kırmızı menü kategoriler bölümüdür. Ayrıca küçükte bir sayfalama bölümü eklemeyi düşünüyorum. Videoblog tarzı birşey çıkarmayı planlıyordum.

Bu tema aklınızdaki tema ile kesişiyorsa bilgi verin ben size tamamladığım zaman ulaşırım. Ayrıca eklenti ws. dende uzak durmaya çalış.

Selamlar.

Bitirdiğinizde bir bakıp sitemde denemek isterim. Teşekkür ederim ilginiz için..

Ek Olarak: Arkadaşlar kullandığım temayı Elegant Themes'dan satın aldım. Ayrıca Theme Forest'i taradığımda müzikle ilgili hep koyu renk temalar mevcut. Açık renk olması ve içersinde dosyaları paylaşabileceğim bir Download sistemi olması gerekiyor. Download olayı içinde wpdownloadmanager/ dan satın aldım.

Ek Olarak: BU temaya benzer bir tema var mı?

Ek Olarak: mustafanart arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Site şu anda oldukça stabil çalışıyor. tema önerilerinize açığım arkadaşlar.

flyhards flyhards Bir Nefes Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hocam GAMELEON teması var birde onu deneyin derim şahsi düşüncem kimse yanlış algılamasın yazdıklarımı, özel lisanslı 55$ satışı gerçekleşmekte bende kullanıyorum lisanslı olmak şartı ile içerik ve kompozisyonları oldukça alabildiğince geniş

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

flyhards adlı üyeden alıntı

hocam GAMELEON teması var birde onu deneyin derim şahsi düşüncem kimse yanlış algılamasın yazdıklarımı, özel lisanslı 55$ satışı gerçekleşmekte bende kullanıyorum lisanslı olmak şartı ile içerik ve kompozisyonları oldukça alabildiğince geniş

Tema çok güzel..Yazı fontlarını değiştirebiliyor muyuz acaba?

flyhards flyhards Bir Nefes Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
evet hocam değiştirebiliyorsunuz extra font atayabiliyorsunuz GameleOn tema içeriğine

• Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Ö** P**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

flyhards adlı üyeden alıntı

evet hocam değiştirebiliyorsunuz extra font atayabiliyorsunuz GameleOn tema içeriğine

Bu tasarımı listeme aldım.. Teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al