Merhaba arkadaşlar;
Ücretsiz bir Wordpress Download teması bulamadığım için ben kurcalamaya karar verdim. Tema olarak WpTR'nin tema'sını kullanıyorum ama yapamayacağım bir yer çıktı karşıma ve üstad'larmdan yardım talep ediyorum. Webalem Wordpress Portal temasını elbet biliyorsunuzdur, bilmeyenler buraya tıklayarak görebilirler. Webalem Portal temasındaki son eklenen programlar bölümünü nasıl kendi temama ekleyebilirim acaba ? Kendim resim eklersem ve aynı şekilde program dili, lisans, boyutu gibi şeyleri yaparsam ana sayfada bunlarda gözüküyor ama ben bunların değilde, aynı şekilde metnin açıklamasının anasayfada yer almasını istiyorum. O başlığa tıklayınca aynı Webalem Portal temasındaki gibi bir adet resim ve programın özellikleri yer alacak. Umarım anlatabilmişimdir, yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. Komşu komşunun :))

Diğer bir yandan ise themeforest temalarından birine benzer bir tema arıyorum. Themeforest temasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Önceden görmüş ve yedeklemiştim ancak bad sec yedikten sonra arşiv namına birşey kalmadı ne yazık ki. Eğer arşivinde olan bilen varsa tekrar söylüyorum backstreet temasına benzer bir tema paylaşılıyordu onu arıyorum. (Benzer yanı kategori kategori index'te ayrılmaları).

İyi Forumlar.