wmaraci reklam
lidertakipci

Bunu Nasıl Yaparım

17 Mesajlar 3.049 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ozerx ozerx Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Ö** C**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 23 / 78
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar http://www.ecanlitv.tv buradaki anasayfada kanal logolarının arasında gördüğünüz gibi adsense reklamı var, bunu bende kendi sitemde yapmak istiyorum. Yapabilecek olan varmı, yapabilecek olanlar sitemin adresini pm atarak öğrenebilirler. Teşekkürler..

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Bende reklam gözükmüyor çünkü Adblock aktif :D Kusura bakmayın sadece farklı bir bakış açısı olsun istedim. Adsense reklamlarınızı koyduktan sonra çoğu kişi Adblock açıkken gezecek haberiniz olsun :) İnşallah birileri yardım eder işlerinizi halledersiniz :)

cybereye cybereye Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 86 / E
  • Meslek TEK. UZMAN
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Bende reklam gözükmüyor çünkü Adblock aktif :D Kusura bakmayın sadece farklı bir bakış açısı olsun istedim. Adsense reklamlarınızı koyduktan sonra çoğu kişi Adblock açıkken gezecek haberiniz olsun :) İnşallah birileri yardım eder işlerinizi halledersiniz :)

hocam sırf yorum olsun diye bu tür yorumlar atmasan :) valla artık iyi bişey yazdın diye baktım yine laf kalabalığı olmuş.Bu arada ben yardımcı olabilirm pm atın hemen yapalım.
MrAuTHoR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

cybereye adlı üyeden alıntı

hocam sırf yorum olsun diye bu tür yorumlar atmasan :) valla artık iyi bişey yazdın diye baktım yine laf kalabalığı olmuş.Bu arada ben yardımcı olabilirm pm atın hemen yapalım.

Herkes beğenecek diye bir gayem yoktu zaten. Sadece reklam yayınlayanlar unutmasın adblock kullanan kişi sayısı artınca işiniz zorlaşacak. Sana ve reklam kullananlara nükteli bir uyarıydı sadece :)

wmaraci
wmaraci

0Derece 0Derece WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 27 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

Herkes beğenecek diye bir gayem yoktu zaten. Sadece reklam yayınlayanlar unutmasın adblock kullanan kişi sayısı artınca işiniz zorlaşacak. Sana ve reklam kullananlara nükteli bir uyarıydı sadece :)

http://wpadami.com/kodlama/php/adblock-plus-eklentisini-engellemek.html

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

:D ne kadar güzel reklam görmemek için eklenti kullanan bir kişiye zorla reklam göstermek. Allah hepinize hepimize bol kazançlar versin inşallah. Amacım adsense kullananlarla kavga etmek değil. Hayırlı akşamlar :)
erdinc18209

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 27 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

:D ne kadar güzel reklam görmemek için eklenti kullanan bir kişiye zorla reklam göstermek. Allah hepinize hepimize bol kazançlar versin inşallah. Amacım adsense kullananlarla kavga etmek değil. Hayırlı akşamlar :)

o mantıkla giderlerini karşılamak, ekmek parasını çıkarmak için reklam yayınlayan sitelerin reklamlarını zorla engellemek ne kadar güzel! Hayırlı akşamlar...
Batuhan DeLi1SeY ozerx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

0Derece adlı üyeden alıntı

o mantıkla giderlerini karşılamak, ekmek parasını çıkarmak için reklam yayınlayan sitelerin reklamlarını zorla engellemek ne kadar güzel! Hayırlı akşamlar...

Bir ihtiyaç dahilinde yapılmış bir eklenti. Site harbi kaliteliyse AdBlock eklentisini pasif yapıp tıklamalarımı yaparım, yaptım da. Sakin ol lütfen :) O yüzden 'inşallah' geçen duama inşallah diye karşılık vermen yeterliydi. Allah emek verenin emeğini boşa çıkartmaz. Tevekkül eder bakarsın aylık kazancın tavan yapmış, bakarsın web site değil de başka bir yerden iş yapmaya başlarsın. Adsense yan gelir olur birden. Benim inançlarım bunların olacağı kanaatinde. O yüzden kardeşim tekrardan bol kazançlı hayırlı ömürlere :)

erdinc18209 erdinc18209 www.erdincyildirim.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 170 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
akıllı adsense diye bi eklenti var onu deneyebilirsini eğer wp kullanıyorsanız

• Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 27 / 104
  • Ticaret 0, (%0)

Bir ihtiyaç dahilinde yapılmış bir eklenti. Site harbi kaliteliyse AdBlock eklentisini pasif yapıp tıklamalarımı yaparım, yaptım da. Sakin ol lütfen :) O yüzden 'inşallah' geçen duama inşallah diye karşılık vermen yeterliydi. Allah emek verenin emeğini boşa çıkartmaz. Tevekkül eder bakarsın aylık kazancın tavan yapmış, bakarsın web site değil de başka bir yerden iş yapmaya başlarsın. Adsense yan gelir olur birden. Benim inançlarım bunların olacağı kanaatinde. O yüzden kardeşim tekrardan bol kazançlı hayırlı ömürlere :)

Öncelikle sakin olmadığım kanısına nerden kapıldın bilmiyorum ama gayet sakinim. Herhangi bir reklam içeren sitem bulunmuyor yani ortada sakin olmamı gerektirecek bir durumda yok. Kaldı ki bulunsa bile senin mesajını görüp de sinirlenecek kadar agresif bir insan değilim :)

Alışık olduğun ticaret anlayışından farklı olduğu için sanki bir web sitesinden bilgi aldığında para ödemiyor isen tamamen bedava olduğu izlenimine kapılıyorsun. Eğer o site sana ücret istemeden bir hizmet sunuyor ise bu tamamen karşılıksız olduğu anlamına gelmez.

Nasıl çarşıdan bir ürün aldığında karşılığında ücret ödüyorsan web sitelerinde de bunun daha yumuşatılmış bir çeşidi var, ismi de reklam. Web siteleri senden bir ücret talep etmiyor ancak bu açığını yayınladığı reklamlar aracılığı ile kapatıyor.

Para vermez isen ürün veya hizmet yok işine gelirse... Yaklaşımından daha hoşgörülü bir yaklaşım olan "web sitesini gez eğer ilgini çeken bir reklam olursa tıklarsın bende oradan para kazanırım" anlayışı sana ters geliyor.

Nasıl, sen fırıncıya bu ekmeği bedava verin diyemiyor isen webmaster'a da reklamları engellememe karışmayın diyememen gerekir. Eğer bunu diyorsan bir yerde problem var demektir.

Sizin reklamlarınızı engellerim eğer siz de benim reklamları engellememi engellerseniz yaptığınız davranış hiç etik olmaz der isen bu da işi arsızlığa vurmak olur.

Son olarak tevekkül senin düşündüğün gibi hiçbirşey yapmadan Allah'tan istek de bulunmak değil, bir işe girişip bütün gerekliliklerini yerine getirdikten sonra başarıya ulaşman için Allah'ın da sana yardım etmesini beklemektir

Daha açık bir şekilde söyleyecek olursak emek verdiğin, geceni gündüzüne kattığın bir web sitesine reklam koymadan ALLAH'tan yardım dilemek tevekkül etmek demek değildir. O kadar uğraştığın web sitesine reklamı koyup fazlaca kişinin tıklaması, tık başına fazla ücret ödenmesi için Allah'tan yardım dilersen işte o zaman tevekkül olur.

Ha reklam koyarsın ama kârın zararını karşılamaz da senin dediğin gibi Allah başka yerden bir kapı açar o ayrı konu...

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al