wmaraci reklam

Slider Kayma hatası

3 Mesajlar 1.631 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YasamaUgrasi YasamaUgrasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 30 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, aşağıda resimde görüldüğü gibi slider çalışmadığı gibi görsel materyalleri alt alta sıralıyor. Bunun neden ve nasıl olduğuna emin değilim, her şey gayet iyiydi. Bir süre önce random post widget 2.1 uygulamasını kurdum. (bu uygulamayı daha önce de kullanıyordum fakat çok cpu tükettiği uyarısı aldığım için silmiştim) anladığım kadarıyla emin olmamakla birlikte slider hatası bu uygulamayı yükleyince açığa çıkmış olabilir fakat garip bir şey daha var ki, bu hata sadece üye ya da yönetici olarak siteye giriş yapıldığı zaman meydana çıkıyor. siteye girş yapılmadığında slider gayet düzgün çalışıyor. ayrıca login için "login with ajax" adında bir uygulama da yüklü. sorunu nasıl çözerim acaba yardımcı olabilir misiniz?

Login / Üye girişi yapıldığında slider'in bozulması :

Logout / Çıkış yapıldığında normalde dönmesi :

wmaraci
reklam

AhmetTokyuz AhmetTokyuz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 17 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin adresini yazarsan eğer yardımcı olmaya çalışırım

YasamaUgrasi YasamaUgrasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilgisayar Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 30 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
tabii, www.yasamaugrasi.com yalnız biraz kurcalanmış bir site.

Ek Olarak: Düzeltme : Özel mesajla yardımcı olmaya çalışan bir arkadaş aracılığıyla sorunun, "Smart Related Post Thumbnail" bileşeni yüzünden olduğunu çözdüm. Bileşeni pasifize edip tekrar denediğimde aynı sorunla karşılaşmadım, fakat bu bileşen çok ihtiyaç duyduğum bir bileşendi. Ne tür bir etki yaratıyor anlayamadım. Bu tema'da bu bileşeni çalıştırmanın yeni bir yöntemini bulamazsam sanırım alternatif bir bileşen denemek zorunda kalacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al