wmaraci reklam
lidertakipci

ThemeForest Tema İadesi

5 Mesajlar 562 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Battymind Battymind WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar herkese merhaba 1 hafta önce themeforestten bir tema satın aldım ve bazı problemlerden dolayı temayı iade ettim sağolsun satıcı hemen onayladı iade talebimi ve öncelikli olarak para kredi olarak hesabıma gönderildi sonra gelen mail parayı ödemenin anakaynağına isterseniz bana yazmanız yeterli olur diyordu bende parayı ana kaynağa yani ödeme yaptığım karta istediğimi belirttim sonrasında tamam denildi ve kredi hesabımdan çekildi 3 gün içerisinde para hesabınıza yatmazsa bizimle iletişime geçin dediler bugün 5. gün ne gelen var ne giden 2 gündür yazıyorum gelen mailden tekrardan dönüş sağlamaları için ama gelen giden yok daha önce böyle birşey başına gelen varmı param ne zaman hesabıma yatırılır acaba

wmaraci
reklam

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
para geri yatar mutlaka panik olmaya gerek yok ama 3 gün ( sürekli periyodik yapılan banka transferlerinde bu süreyi gördüm evet doğru ama ilk işlemde değil ) sürmez . Yurtdışından swift işlemlerinde 6-14 gün arası sürdüğü olur . Dolayısı ile kartınıza bu paranın geri gelmesi en az 7-8 gün sürer diye düşünüyorum .

UnalKorkmaz UnalKorkmaz Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)
Daha önce iade tecrübesini yaşadım. Bankadan kaynaklı gecikmeler olabiliyor. Bir kaç gün gecikme olsa da, kesin olarak para hesabınıza yatıyor. Ben 2 hafta sonra parayı alabildim.

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
yanıtlarınız için teşekkürler bundan sonraki yaşanacak problemler için kaynak olması vasıtasıyla gelişmeleri buranın üzerinden yazmaya devam edeceğim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
bugün gönderdiğim maile cevap aldım ve bir referans numarası verdi bana bu numarayı banka sağlayıcısına vererek kontrol edebilirsiniz dedi bakalaım gelişmeleri buradan aktarırım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al