wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress'te çok ilginç bir sorun :)

3 Mesajlar 831 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Host değişikliği yaptığımdan beri sorunlar bitmedi ve halende devam ediyor. Dünden beri bekledim düzelir diye ama halen düzelme olmadı. Diğer wordpress sitemde sorun yok. Ayrıca önbelleği defalarca silmeme rağmen düzelmedi

Sorun şöyle: Siteme normal .com yazıp giremiyorum ama analytic'den baktığım zaman online ziyaretçi mevcut. Ayrıca googleden bir konudan arama yapıp girdiğimde de bazen sorun yok. Fakat ana sayfada sıkıntı var, site adresine wp-login.php ekleyip giriş yaptığım zaman ana sayfaya da girebiliyorum.

Nasıl bir durum akıl sır erdiremedim. Fikri olan varsa söylesin :)

iyi.
wmaraci
reklam

sinank sinank sinank.com/Kurucu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci-Grafiker
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
İndex sayfanızda eklediğiniz bir eklenti ya da kurduğunuz bir tema nedeni ile WordPress sayfayı açamıyor olabilir FTP'den sitenizin ftp hesabına bağlanıp /wp-content/themes dizininin yani "themes" dosyasının adını "themese" olarak değiştirin ve siteye girmeyi tekrar deneyin. Eğer olmazsa dosya ismini tekrar "themes" olrak düzeltip bu seferde aynı yerdeki "plugins" dosyasının adını "pluginse" olarak değiştirin ve tekrar siteye girmeyi deneyin. Muhtemel olarak düzelecektir eğer themes yada plugins dosyasının adını değiştirdiğinizde İndex açılıyor ise hatadan önce kurduğunuz temayı yada eklentiyi silin. Kesinlikle dosya isimlerini eskisi gibi bırakmayın yani ismini değiştirerek deneme yaptığınız dosyanın adını denemeden sonra orjinal haline getirin. Eğer sorun düzelmez ise host sağlayıcınız ile irtibata geçin.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)

sinank adlı üyeden alıntı

İndex sayfanızda eklediğiniz bir eklenti ya da kurduğunuz bir tema nedeni ile WordPress sayfayı açamıyor olabilir FTP'den sitenizin ftp hesabına bağlanıp /wp-content/themes dizininin yani "themes" dosyasının adını "themese" olarak değiştirin ve siteye girmeyi tekrar deneyin. Eğer olmazsa dosya ismini tekrar "themes" olrak düzeltip bu seferde aynı yerdeki "plugins" dosyasının adını "pluginse" olarak değiştirin ve tekrar siteye girmeyi deneyin. Muhtemel olarak düzelecektir eğer themes yada plugins dosyasının adını değiştirdiğinizde İndex açılıyor ise hatadan önce kurduğunuz temayı yada eklentiyi silin. Kesinlikle dosya isimlerini eskisi gibi bırakmayın yani ismini değiştirerek deneme yaptığınız dosyanın adını denemeden sonra orjinal haline getirin. Eğer sorun düzelmez ise host sağlayıcınız ile irtibata geçin.

Temadan olacağını zannetmiyorum, panele giriş yaptıktan sonra ana sayfaya ulaşabiliyorum. Dediğinizi deneyip, tekrar yazarım.
sinank

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al