wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Tema Kategori Sorunu

3 Mesajlar 640 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba arkadaşlar, Tema Ninja üzerinden bir adet kurumsal tema satın aldık. Temayı kurup aktifleştirdikten sonra aşağıda ekran görüntüsüyle açıklamaya çalışacağım hatayla karşılaştım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Kalıcı bağlantı ayarlarını değiştirip sonra eski haline getirdim ve linkler aktif hale geldi.

Almış olduğum hata ise şu, ekran görüntüsünde Haber, Ürün, Müşteri gibi başlıklar altında verilen kısımlar temaya ait özellikler. Ben hepsine kategori ekledikten sonra haber, ürün ve müşteri girişi yapmama rağmen anasayfada ilgili yerlere tıklayınca boş sayfa geliyor hata alıyoruz.

Ekran görüntüsü şöyle

wmaraci
reklam

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Aynı problem bende de var arkadaşlar bi çözüm bulamadım yazılara direk anasayfadan tıklayınca problem yok girip okuyabiliyiorum ama kategoriye girince 404 hatası veriyor .httaccess demişsiniz ama öyle bir dosya yok temamın içinde

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

emincan038 adlı üyeden alıntı

Aynı problem bende de var arkadaşlar bi çözüm bulamadım yazılara direk anasayfadan tıklayınca problem yok girip okuyabiliyiorum ama kategoriye girince 404 hatası veriyor .httaccess demişsiniz ama öyle bir dosya yok temamın içinde

Ben yazılara hiç giremiyorum. Hatanın ne olduğunu da çözemedim. Kategori içerik ilişkilendirmesini de yapmama rağmen çözemedim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al