wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni açmış olduğum film sitesi

12 Mesajlar 2.043 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
Arkadaşlar siteyi yeni açtım ve aklımda bir iki soru var. Bunlara yanıt verebilirseniz ve başka konularda da önerilerde bulunabilirseniz çok sevinirim. (Her türlü öneriye açığım)
Site adı: hdfilmdevi.org
Soru 1: .net uzantılı domaini de bende sitenin ancak alırken bakmamışım ve net domain daha önce kullanılmış. Bu şekilde önceden düşmüş bir domain almıştım ve bir türlü istediğim başarıya ulaşamamıştım. Sizce domainin yeni olması bir fayda sağlar mı yoksa eski tecrübem sadece bir rastlantı mı?
Soru 2: Sizce site için seo paketi ne kadar süre sonra alınmalı?
Sizler de eksik gördüklerinizi ve ek olarak siteyi nasıl daha hızlı yükseltebileceğim ile ilgili yardımcı bilgiler verirseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

TheShield TheShield Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
vallahi bro bende www.fullizlehd.org u bir yada iki hafta önce açtım ama açar açmaz seo alma bence gidişata göre al
aakinci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

TheShield adlı üyeden alıntı

vallahi bro bende www.fullizlehd.org u bir yada iki hafta önce açtım ama açar açmaz seo alma bence gidişata göre al

anladım hocam sizce ilk başlarda ne yapmalıyım. Sadece film ekleyip bırakmalı mıyım yoksa benim film eklemek haricinde yapabileceğim başka işler var mıdır sitenin gidişini iyileştirmek adına.

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Film sitesi açmayan webmaster kalmamıştır herhalde , bir çoğu ufak hitli siteler açarak diğerlerine de engel oluyor para kazandırmıyorlar , tek ricam devamını getiremeyecekseniz açmayın arkadaşlar yeter 1 milyon tane film sitesi var piyasada ( lafıımı üstüne alınması gerekenler alıyordur )

wmaraci
wmaraci

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam filmleri Alacakaranlık izle diyerek paylaşmışsınız. Bunlar türkçe dublajmı alt yazılı mı :) Tüm film siteleri başlığa bunuda ekler. Hatta film paylaşırken en önemli şey bu dur.

-

TeknoMosfer TeknoMosfer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 24 / 62
  • Ticaret 6, (%83)
Çıkarcılık gibi olmasın ama ücretli olarak düzenlemeler ve editörlük yapabilirim. Çünkü sitede yanlış çok. Ayrıca film ekledikten sonra yapılacaklar var.
Furkan

kişi bu mesajı beğendi.

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Bencede hocam çok eksik var @TeknoMosfer refleri ile size mesaj atsın ve düzenlemeler yapın derim. Bu şekilde paylaşım ile siteyi hevesiniz geçince kaparsınız. Bunun yerine gerekli düzenlemeler yapın.
TeknoMosfer

kişi bu mesajı beğendi.

-

TheShield TheShield Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Benim www.fullizlehd.org için diyorsan alacakarablik izle niye yazmissin diye soruyosan cunku bem dublaj hem altyazili gerek duymuyorum seo ayarinda keywordda ki izle sozcugu one cikariyo zaten

• Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

furkan2499 adlı üyeden alıntı

Hocam filmleri Alacakaranlık izle diyerek paylaşmışsınız. Bunlar türkçe dublajmı alt yazılı mı :) Tüm film siteleri başlığa bunuda ekler. Hatta film paylaşırken en önemli şey bu dur.

hocam dikkat ederseniz sitedeki filmlerin neredeyse hepsi hem dublaj hem altyazı. ayrıca başlıkta belirtsem filmlerin hepsinin başlığında ya dublaj ya altyazılı yazıcak ve her başlık %40 oranında biri birinin aynısı olacak. Bu bence seo açısından iyi bir durum değil.

TeknoMosfer adlı üyeden alıntı

Çıkarcılık gibi olmasın ama ücretli olarak düzenlemeler ve editörlük yapabilirim. Çünkü sitede yanlış çok. Ayrıca film ekledikten sonra yapılacaklar var.

yapacaklarınızdan özel mesajda bahsederseniz editörlük haricinde iş alımı yapabilirim.

halil2233 halil2233 [PHP-RESPONSİVE-TASARIM] Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 7 / 15
  • Ticaret 8, (%100)
belli bir içerikle doldurulduktan sonra seo paketi alınabilir ve film sitelerinde devamlılık cok önemli

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al