wmaraci reklam
lidertakipci

Youtube Para Kazanmamı İptal Etti

3 Mesajlar 1.939 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Arkadaşlar youtube hesabımdan 2 telif hakkı ve bir topluluk kuralları ihlali almıştım. Ama bunlar olalı 10 günü geçmişti. Telifin biri 22 ağustos, diğeri 11 eylül tarihli. Topluluk kuralları ihlali ise 8 eylül tarihli. ben bütün hepsine de itiraz ettim mail ile. Teliflere karşı bildirim gönderdim. İlk gelen cevap bize gönderdiğiniz bilgilerle işleme alamadık oldu. Tekrar geri bildirim gönderdim ve şu anda beklemede görünüyor. Telif yediğim videolar başka bir kaç kişi tarafından oynatılıyor ve para kazanma da aktif. Aynı şekilde topluluk kuralları ihlali yediğim videoyu da 4-5 farklı kullanıcı oynatıyor ve para kazanmaları aktif. ben bunları linkleri ile birlikte youtubeye maille ilettim ve itiraz ettim.

Şimdi sizce sonuç ne olur? Bunca zaman kapanmadı ve bu sabah gelen mail ile para kazanma hakkımı geri aldıklarına dair bir mail geldi. Şimdi niye engellendi ki 10 gündür niye beklediler? Karşı bildirimlerimin olumlu sonuçlanma ihtimali nedir? Videolar şahıslara ait ve kesinlikle telif hakkı içermeyen, logosuz, yazısız videolar. Olumlu sonuçlanırsa tekrar para kazanmam hemen aktif hale geçer mi ve biriken 300 doları mı alabilir miyim? Bir de kanalım kapatılmadı, hesabım da iptal edilmedi. Sadece para kazanma hakkım elimden alındı. Biriken para mı hal bu iken alabilir miyim?

Çok teşekkür ederim ...

wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
telif hakkı hala devam ediyor mu ?

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

telif hakkı hala devam ediyor mu ?

Telif hakkı hala devam ediyor. Karşı bildirim gönderdim 2. defa. Şu anda beklemede gösteriyor. İlk karşı bildirimimi yetersiz bilgi yüzünden işleme alamadık diye mail attılar.

Karşı bildirimimin sonuçlanmasını bekliyorum ... Telif yediğim 2 videoda da telif yok aslında. Şahıslara ait ve telif hakkı olmayan videolar. Sonuna kadar direneceğim.
Asıl merak ettiğim kanalım ve hesabım açık. Para kazanma hakkım iptal edildi. Şu anda hesabımda biriken 300 doları alabilecek miyim?

Ek Olarak: Hiç kimse yok mu cevap verebilecek olan arkadaşlar ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al