Giriş Yap / Kayıt Ol

Bir süre önce resmen Türkiye pazarına açıldıklarını duyuran GearBest’de Kara Cuma haftasında Webmaster’ları yüzlerce kategoride indirimli alışveriş fırsatı bekliyor. Kara Cuma ile birlikte tüm dünyayı çepeçevre saran indirim tufanı bugün itibariyle, her yıl binlerce ürünü tüketiciye ulaştırmayı başaran GearBest’de esmeye başladı!

Malumunuz, Kara Cuma haftası demek, cazip indirim fırsatlarını değerlendirmek ve indirimler sayesinde daha az ödeyip daha çok satın almak demek. Tüm mağazaların ayak uydurduğu indirim fırtınasının rüzgarları 23 Kasım ile 27 Kasım arasında GearBest Türkiye’de de esecek. Alışılmış indirim kampanyalarının aksine tek bir günü kapsamayan GearBest’in indirim fırsatı 5 gün boyunca devam edecek. Yine de indirim döneminde erken kalkanın büyük balığı zahmetsizce yakalayacağını hatırlatmama izin verin. En iyi ürünlerin kapanın elinde kaldığı bu fırsatları değerlendirmek için yola erken koyulmak daha iyi fırsatları yakalamanıza yardımcı olacaktır.

GearBest’in Kara Cuma indirimleri başta teknoloji kategorisi olmak üzere, aksesuarlar, akıllı yaşam, Outdoor ve daha birçok kategoriyi kapsıyor. Sınırlı sayıda ürünün cazip indirim fırsatlarıyla tüketiciye ulaşacağı Kara Cuma indirimleri boyunca GearBest kullanıcılarını %80’e varan indirim fırsatları bekliyor olacak. Kara Cuma’nın fırsatlarını Beyaz Cuma’ya çevirip avantajlı alışveriş fırsatlarını kaçırmamak için GearBest Türkiye’nin Kara Cuma indirimlerine göz atmayı sakın ihmal etmeyin :)

5 Yorum
the avatar
the • 11 ay önce
Hadi hayırlısı
adm34 avatar
adm34 • 11 ay önce
2 aydır ürünüm gelmiyor smile sipariş vermelimiyim sizce smile
ismail avatar
ismail • 11 ay önce
Şu kulaklığı 80'e almıştım ben.
https://tr.gearbest.com/earphones/pp_242361.html?wid=90
ceco avatar
ceco • 11 ay önce
Kara Pazar ! Olsaydı alırdım birşeyler smile
Proje avatar
Proje • 11 ay önce
Türkiye'de daha hiç indirim göremedik ne yazık ki. O kampanyalar, indirimler hep yalan, dolan olmuş. Önce fiyatı pahalı gösterip daha sonra %80 indirim yapıyorlar. Vatandaş da sanıyor ki indirim var. Yazık memleketime.
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.