birliktesatalim
reklam
reklam

Işıklar Coin (IŞIKC) Paritex'teki İşlem Hacmi 5 Milyon TL'yi Aştı

İnşaat, enerji gibi pek çok sektörde 50 yılı aşkın süredir hizmet veren Işıklar Holding tarafından desteklenen Işıklar Coin, Paritex Kriptopara Borsasında işlem görmeye başlamasının 10. gününde 5 Milyon Tl lik işlem hacmini geride bıraktı. Çoğunlukla yaptığı işlerde yenilikçi ve öncü olan Işıklar Holding ve Paritex’in gelişimini takip edenler için bu haber sürpriz olmadı.

Işıklar Holding enerji, inşaat, ambalaj, döküm ve çok çeşitli sektörlerde köklü gelenekleri olan Borsa İstanbul'da halka açık bir şirkettir. Investing.com adresindeki veriler Işıklar Holding'in 500 milyon TL'nin üzerinde Piyasa Değeri olduğu göstemekte. Işıklar Holding Işıklar Coin’in ilk satışını 2020 yılının başlarında yaptı ve salgın koşullarına rağmen 400.000 $ 'ın üzerinde satış gerçekleştirdi.Yabancı kriptopara borsaların ilk satış fiyatı olan 0.20 $’ı yalnızca 2 aylık bir süreç sonunda 0.80 $ 'a yükseltmeyi başardı.Bu ISIKC’nin başarılı bir yatırım aracı olduğu gösteren bir önemli veri oldu.

Bu parlak başlangıcın ve piyasada topladığı ilginin ardından, Türkiye'deki en güvenilir kriptopara borsalarından Paritex ile büyük bir ortaklık  haberi duyuruldu. Işıklar Coin ekibi neredeyse tüm yerel kripto borsaları ile görüştüklerini ancak Paritex’in, yeni bir kriptopara için en iyi seçenek olduğu sonucuna ulaştıklarını açıkladılar.2 yılı aşkın süredir kriptopara dünyasının Türkiye’deki öncülerinden olan Paritex, medyada parlak bir imaj ve isimle anılmalarının bu ortaklıkta payı olduğu yadsınamaz.Yatırımcıların tek bir banka havalesi ile güvenilir ve kolay bir şekilde satın almasına imkan tanıyan bu ortaklık, IŞIKC'in  Paritex’de listelenmesinin 10. gününde ulaştığı işlem hacmi ile piyasadan güzel tepki aldığınında göstergesi. Pek çok insanın Paritex'te IŞIKC yatırım yapmayı sevmesinin nedenlerinden biri, belki de normal borsadan farklı olarak kriptopara borsalarında piyasasının 7/24 açık olmasıdır, böylece hafta sonları ve akşamları alım satım yapmaya devam etmek isteyen insanlar bunu Paritex ile çok kolay bir şekilde yapabilir.

Paritex, Gelişen Kriptopara Dünyasında Önemli Bir Şirket

 • Güvenilir Bir Borsa - Çünkü banka seviyesi güvenlik önlemleri ile donatılmıştır.Ayrıca tüm mevduatların % 95'i  çeşitli lokasyonlarda ve çevrimdışı soğuk cüzdanlarda tutulmaktadır.
 • Tam Rezerv - Borsadaki tüm fon Tam Rezerv tuttuğu için güvenilirdir, böylece talep ettiğinizde, yedi gün yirmidört saat anında paranızı çekebilirsiniz.
 • Dürüstlük - Geleneksel 7x24 destek hizmetlerinin yanında 7x24 güvenlik ekipleri ile borsa sürekli olarak takip ve kontrol edilmektedir. Kullanıcı hesaplarını ele geçirme girişimlerini tespit etmek, engellemek ve alışılmadık durumları araştırmak için borsadaki tüm işlemler sürekli olarak alanında uzman bir ekip tarafında izlenmektedir.
 • Çeşitlilik ve Düşük Komisyonlar - Paritex borsasında aralarında Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Tether’e ek olarak her geçen gün artan sayıda kriptopara ile işlem yapabilirsiniz. Ayrıca bu yatırım olanaklarından faydalanmak için yüksek komisyon ücretleri ödemeniz de gerekmez.
 • Türk Lirası, Dolar, Euro Ve Kriptopara Dünyası Arasında Köprü - Paritex ile Türkiye'deki en büyük bankaların güvenilir ortağı olarak, banka havalesi ile kolayca kriptopara satın alabilirsiniz. Paritex'in banka ortakları - QNB Finans A.Ş. ve Ziraat Bank A.Ş.

Paranızın Güvenli Artışı

Işıklar Coin üzerinden elde edilecek başarı Işıklar Holding için grup dışı şirketlere de benzer hizmetlerin verilmesini sağlayacak ve blockchain çözümlerinin geliştirildiği bir arge merkezine dönüştürülecektir. ISIKC blockchain tabanlı bu sistemi sayesinde yatırımınızın güvenle artışı sağlanmış olunur. Bu yatırımın kazanca dönüşmesi aşamasın da oluşabilecek tüm soru ve sorunlar, ISIKC’nin Paritex Kriptopara Borsası ile yaptığı işbirliği sayesinde güvenli bir şekilde sağlanacaktır. Paritex kullanıcı bilgileri, kripto varlıkların saklanması ve gizliliğini korumayı ilke edinen en güvenilir kriptopara borsasıdır. Bu alacağınız güvenli hizmet için hiçbir kayıt ücretinin ödenmemesi sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun bir partnerdir. Çok kolay ve hızlı bir şekilde kayıt oluşturabilir ve güvenle yatırım yapabilirsiniz.

Kriptopara dünyasına yabancı olanlar ve ilk kez işlem gerçekleştirecekler için ise işlemler gayet basit.

 • Paritex Borsası'na bu linkten kayıt olunur.
 • Paritex hesabınıza yatırım yapmak istediğiniz tutar kadar Türk Lirası yatırılır.
 • Geriye ISIKC/LIRA marketinden dilediğiniz miktarda yatırım yapmak kalır.

Işıklar Coine Yatırım Bir Çocuğa Ümit Olarak Dönecektir

Bist piyasası üzerinde büyük söz sahibi olan Işıklar Holding'in  Kripto Parası olan Işıklar Coin’in birinci sürümünü gerçekleştiridi. Ticaret ve yatırımın yanı sıra sosyal sorumluluk faaliyetlerde kullanımını sağlamak amacı ile Şirket bu faaliyetleri gerçekleştiren aktif bir bölümü içerisinde barındırıyor. Yıllardır hayırseverlik alanında yaptığı bağışlar sayesinde yüzbinlerce öğrencinin burslarının ödemesi gerçekleştiriliyor. Bu faaliyetler için oluşturulan Turgut Işık Eğitim ve Sağlık Vakfı‘nı desteklemek için ISIKC coin üzerinden elde edilen gelirlerin %1’ini bu kuruluşa bağışlanacağı açıklandı. Bu sistemle Işıklar Coin üzerinden yapılan her yatırımda yatırımcılar da bağışlara katkıda bulunuyor.

 • ISIKC projesi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen resmi sayfayı ziyaret edin -https://www.isikc.io/
 • Paritex hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen resmi sayfayı ziyaret edin - https://www.paritex.com/
Bu içeriğe tepkini gösterebilirsin! 👍

Bu içerik hakkında daha önce tepki gösterilmemiş. İlk tekpi göstererek yazarlarımıza geri bildirim verebilirsin.

Yorumunuz

Yorum yapmak için giriş yapın.

  Son Yorumlar

  Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al