Giriş Yap / Kayıt Ol

Neden etiketinyarisi.com'dan Alışveriş Yapmalıyım?

Tarih: 23 Ocak 2021   Kategori: İnternet   Yazar: WM Aracı  |  4763 kez okundu

Her gün sezon sonu sloganıyla ve ismiyle dikkatleri üzerine çeken etiketinyarisi.com bu başarıyı nasıl sağladı? Alışverişe yeni bir soluk getiren etiketinyarisi.com kullanıcılara ne gibi avantajlar sunuyor? İşte bütün detaylarıyla etiketinyarisi.com…

Kullanıcılarına her gün %50 indirim garantisi veren etiketinyarisi.com, pazaryeri niteliğinde bir e-ticaret alışveriş sitesidir. Bu başarıyı sağlayan kadın girişimci Nurzada Nurdinova, indirimli ürünlerin tamamını tek bir platform üzerinde toplamayı başardı. İndirimli ürün aramanıza gerek kalmadan etiketinyarisi.com üzerinden “her gün sezon sonu” indirimlerine ulaşabilirsiniz.

Neden etiketinyarisi.com’ dan Alışveriş Yapmalıyım ?

Adından da anlaşıldığı gibi tüm ürünlerde her gün indirim sunan etiketinyarisi.com, alışverişe yepyeni bir soluk getiriyor. Özellikle pandemi döneminde kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği indirimli ürünler artık “her gün sezon sonu” sloganıyla etiketinyarisi.com’ da. Kullanıcılara her gün en az %50 ve üzerinde ki indirimli ürünler sunulmaktadır.

Etiketin Yarısı Hangi Ürünlerde Geçerli

Etiketinyarisi.com tek bir ürüne veya kategoriye bağlı olmadan tüm ürünlerde büyük indirimler yapmaktadır. Kadın giyiminden çocuk giyimine, erkek giyiminden bebek giyimine, çanta, ayakkabı ve kişisel bakım ürünlerinden kozmetik ürünlerine, anne-bebek araç gereçlerine varana kadar indirimlerden yararlanmanız mümkün ayrıca seyahat etmeyi seven kullanıcılar için tatil turlarıda %50 indirimli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Tüm ürünlerde ve kategorilerde %50 ve üzerinde ki indirimlere etiketinyarisi.com’ dan ulaşabilirsiniz.

Etiketin yarısını Diğerlerinden Farklı Kılan Nedir?

Yüzlerce çalışanı ile hizmet veren etiketinyarisi.com kullanıcılarına daimî olarak indirimli ürünler sunmaktadır. Alışılmışın dışında saatlik ya da dakikalık indirimler yerine yıl boyunca her gün en az %50 olmak üzere indirimli ürün satışı yapmaktadır. Etiketinyarisi.com üzerinden %70’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Yanlış Duymadınız ! Her Gün Etiketin Yarısı

Artık indirimli ürün satın almak için sezon sonunu beklemek yok. Etiketinyarisi.com üzerinden yılın her günü %50’den başlayan indirimli ürünleri her gün bulabilirsiniz. Kaçırmak yok ! İndirimli ürün bulmak için saatlerce arama yapmanıza da gerek yok.  Eketinyarisi.com’ a giriş yapın tüm kategorilerde geçerli olan indirimlerden yılın her günü yararlanın. 

4 Yorum
theharunuysal avatar
theharunuysal • 3 ay önce
function sale($price){
$FirstPrice = $price*2;
$LastPrice = $FirstPrice/2;
return array('Real Price' => $FirstPrice,'SalePrice' => $LastPrice);
}
gazozkapagi avatar
gazozkapagi • 3 ay önce
sitede ürün yokki bir de reklam vermişler
seopar avatar
seopar • 3 ay önce
Tavsiyemiz ürünlerin eklendikten sonra kullanıcı kazanılması
ntka avatar
ntka • 2 ay önce
ÇÜNKÜ ETİKETİN YARISI OLDUĞU İÇİN smile
FacebookTwitterTelegramYoutubeInstagramPinterest

E-Posta Aboneliği

Yeni yazılar için takipte kalın!

Son Yorumlar
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.