Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
aktansms.com.tr Hakkında AKTAN SMS, hızla büyüyen iletişim ve haberleşme sektöründe sağlam bir yer edinmek ve iletişim dünyasının sunduğu tüm fırsatları sonuna kadar kullanmak isteyen kişi ve kurumların ihtiyaçlarına en uygun haberleşme çözümlerini operatörü adına sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana sürdürdüğü operasyon ve faaliyetlerde temas ettiği tüm kişi ve kurumlara güvenilir bilgi, doğru ürün ve hızlı servisler sunarak sektörde ki bilinirliğini artırmış ve oluşturduğu güven karşısında sektörün tercihi olmayı başarmıştır.

Müşterilerinin ihtiyacı olan her konuda hızlı çözümler üreten AKTAN SMS, sürdürülebilir bir işletme olma konusundaki uzun vadeli hedefiyle, yenilikçi çözümler ve kurumsallaşma yönünde ki vizyonuyla faaliyetlerine deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla ile devam etmektedir. Çalışanları ile birlikte faaliyetlerimizi adil rekabet ilkelerine ve yürürlükte ki yasa ve yönetmeliklere bağlı kalarak sürdürmektedir.

Güçlü operatör işbirlikleri sayesinde güvenli bir toplu sms gönderme keyfi almanızı amaçlıyoruz. Özel günlerde ki trafik yoğunluğundan etkilenmeden toplu sms gönderilmesi ve en en kısa sürede (3 sn.) alıcılara gönderilmesi için çalışıyoruz.


Güçlü toplu sms operatör işbirlikleri sayesinde hızlı toplu sms hizmetiGüçlü BTK toplu sms operatör işbirlikleri sayesinde sizleri toplu sms hizmeti ve toplu sms gönderme turkcell tercih eden ve güvenlik her şeyden önce gelir diyen o haklı insanların deneyimlediği yüksek bilgi güvenliği standartları ile buluşturuyoruz.

Toplu sms çözümleri konusunda sizleri yüksek standartlarla buluşturarak çok iyi bir hizmet deneyimi yaşamanız için çalışıyoruz. Güçlü toplu sms operatör işbirlikleri ve Turkcell toplu sms ara bağlantı gücüyle sadece toplu sms atma konusuna odaklanan yani bizi tercih eden kişi ve kurumlara hızlı bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz.

Güçlü sms hizmeti almanız için çalışıyoruz. En uygun toplu sms servisi ile birlikte hızlı bir hizmet deneyimi yaşamanızı ve rahatınıza bakmanızı istiyoruz. Toplu sms şirketleri ve toplu sms siteleri arasında en güçlü toplu sms sunucu sistemlerinden biri olan toplu sms sistemi, güçlü toplu sms hizmet sağlayıcı desteği ve hızlı ekibimiz sayesinde bir çok değerli marka ve kurum tarafından tercih edilmiştir.

İyi bir toplu sms tavsiye yada toplu sms tercih etmek için güçlü alt yapısı olan toplu sms firması tercih edilmelidir. Toplu sms şirketi, olası gönderim sorunu yaşanmaması adına araştırılarak seçilmelidir.

Web Site Adresi: aktansms.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  174
 • Google Görsel Indexi
  173
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  87
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
aktansms.com.tr - Detaylar

Başlık:

Açıklama:

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 26-04-2019

Görüntülenme Sayısı: 529

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.