Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
alpergenc.net Hakkında Kişisel blog Alper Genç, Sıradan kişisel bloglara nazaran daha okunası daha ilginç bir blogdur. Ortaya karışık salata misali her kategoriden yazı göremezsiniz. Sadece belirlediğim ve kategorilere ayırdığım sevdiğim alanlarda yazdığım yazıları okumanız için harika bir blog. Google,Wordpress,Sosyal Medya alanlarında kişisel tecrübelerimi anlatırken bir yandan da, Okuduklarım,izlediklerim ve dinlediklerim kategorilerinde kişisel bilgi ve hobilerimden bahsediyorum.

Alpergenc.net nedir?

Orijinal Wordpress teması kullandığım blogumda, kullanıcı deneyimi en üst seviyededir. Sayfa geçişlerinin olağanüstü hızı ile sıkılmadan ve beklemeden yazıdan yazıya geçerek dilediğiniz kadar yazı okuyabilirsiniz. Hatta eğer bu yazıyı okur ve sitemi ziyaret ederseniz, yukarıda bahsettiğim özelliklerden birinde hata ile karşılaşırsanız lütfen yorum alanlarında veya ileişim sayfamdan özel olarak bana mail atabilirsiniz.

Kişisel Blogum Nelerş Hedefliyor ?

2019 yılının ilk yarısını tamamladığımız bu günlerde internet dünyasında ki çöp sitelerden olmama dileğiyle açmış olduğum kişisel blogum. Sadece ve sadece ziyaretçi odaklı olmasını hedefliyor ve o yönde çalışmalar yapıyorum.

Çok sevdiğim bir konu bile olsa eğer gereksiz ve hiç bir bilgilendirme amacı taşımıyorsa o konuda yazmıyorum. Arz talep doğrultusunda, benim insanlara fayda sağlar diyerek yazdığım yazılara arama motorlarından o konuyla ilgili bilgi almak isteyen insanların gelmesini istiyorum.

Güzel bir düşünce değil mi? Bu sayede kimsenin vaktini çalmamış kimseyi yanlış yönlendirmemiş ve gerçeken insanlara yararlı bilgiler sunmak için yazıyorum. Umarım kişisel blogumu beğenir ve sosyal medya mecralarında paylaşırsınız. Keyifli bloglamalar, hoşça kalın esen kalın...

Web Site Adresi: alpergenc.net

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  2604696
 • Alexa Ülke Sırası
  80
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  45
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
alpergenc.net - Detaylar

Başlık: Türkiye'nin Gelmiş Geçmiş En İyi Kişisel Blogu | Alper Genç

Açıklama: Türkiye'de Gelmiş Geçmiş En İyi Kişisel Blog Alper Genç - Google,WordPress ve sosyal medya alanlarında kişisel deneyimlerimi paylaşarak bloglama yapıyorum.

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 30-05-2019

Görüntülenme Sayısı: 186

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.