Giriş Yap / Kayıt Ol
cmamedya
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
androidliyiz.net Hakkında Android işletim sistemini bir süredir hayatımızda olan olmazsa olmazlarımız akıllı telefonlarda kullanıyoruz. Bize getirdiği bolca kolaylık ve özgürlük hissi veren Android’in birde binlerce oyun ve uygulamanın bulunduğu marketi Play Store‘da ücretli veya ücretsiz sizlere sunuluyor.

Fakat şöyle bir durum söz konusu; çeşitli geliştiricilerin hazırladığı oyun veya uygulamalar gereğinden pahalı olmasından yana, aldığınızdan memnun kalmasanız bile paranızı geri iade etmeleri imkansız gibi bir şey maalesef.

“Ücretli Oyun ve Uygulamalar Ücretsiz Nasıl Yüklenir ?” sorusunun yanıtı, Play Store’a bağlı kalmaktansa ücretli de olsa oyun ve uygulamaları ücretsiz indirmek mümkün. Androidliyiz.net‘den oyun veya uygulamalar için apk indirerek istediğinize ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Eğer aklınızda “apk nedir” diye sorular oluştuysa şöyle özetleyebiliriz; APK, Android’de oyun veya uygulamaları dağıtmanıza ve kurmanıza yarayan Android için dosya uzantısıdır.Androidliyiz.net‘den indirebileceğiniz yamalanmış apk dosyalarını indirerek Play Store’den bağımsız olarak direkt ve ücretsiz olarak Android telefon veya tabletlerinize yükleyebilirsiniz.

“Ücretsiz oyunlarda var ki…” diye içinizden geçirdiğinizi duyar gibiyim. Evet, Play Store’de bazı oyunlar ücretsiz olarak görünse de oyun içinde size nakit ile alımlara zorlayan etkenler bulunuyor. Örnek verecek olursak, ücretsiz diye indirdiğimizi sandığımız oyunu oynamaya başladıktan bir süre sonra yani oyun ilerledikçe size verilen para veya ödüller iyice azalacak ve istediğiniz bir eşyayı almak imkansız hale girecek. Bundan sonra size nakit ile alınan para ödüllerine yönlendirdiğini fark edeceksiniz. Tabi bununda bir çaresi var! Bunu için en iyi yöntem hileli apk‘lara yönelmek.Androidliyiz.net‘den oyunları mod apk olarak indirerek çeşitli (para hileli, altın hileli vb.) hilelerle oyundan çok daha zevk alabilirsiniz.

Web Site Adresi: androidliyiz.net

Site Analizleri
 • Google Indexi
  1360
 • Google Görsel Indexi
  6240
 • Alexa Dünya Sırası
  5626957
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  9521
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
androidliyiz.net - Detaylar

Başlık:

Açıklama:

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 07-02-2018

Görüntülenme Sayısı: 398

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.