Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
antakyabilgisayar.com.tr Hakkında Antakya Bilgisayar, 2010 yılında Mehmet ÖZER ve İsmail Bahadır KOÇ tarafından kurulmuş olup 2010 yılından bu yana web tasarım,alan adı, web barındırma, “SEO” (Search Engine Optimization), Güvenlik kamera sistemleri, Veri kurtarma hizmetleri ve bilgisayar bakım onarım hizmetleri alanında çözümler sunmaktadır.

Firma kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmelere paralel olarak yenilikleri takip etmek ve sürekli gelişerek varlığını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güvenliliği ilkesi kabul etmekte ve misyonunu bu ilkeler üzerine kurmaktadır. Oysa bu gün kuruluşunun 7. Yılını büyük bir onur ile kutlarken, edindiği tecrübe ve müşteri memnuniyetinin devamlığının sağlayarak büyümekte ve gelişmektedir.

Vizyonumuz:

Bilişim alanında gelişerek varlığını sürdürebilen, alanında adını duyacak kurumsallaşmaya açık, yenilikçi ve akılcı çözümler üreten bir firma olmak.

Misyonumuz:


Ülke çapında hizmet verebilen bir bilişim ağı oluşturarak adımızı duyurmak, alanımızda rekabet edebilir olmak, teknolojik gelişmeleri uygulanabilir kılmak, müşterilerin bilişim alanında bilgi ve becerilerini artırmak.

Web Site Adresi: antakyabilgisayar.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  39
 • Google Görsel Indexi
  28
 • Alexa Dünya Sırası
  11375913
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
antakyabilgisayar.com.tr - Detaylar

Başlık: Antakya Bilgisayar

Açıklama: Antakya Bilgisayar firması olarak alan adı, web hosting, Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri ve seo alanında hizmet vermekteyiz.

Kelimeler: Web, Sitesi, sayfası, tasarımı, alan, adı, domain, hosting, seo, e-ticaret, blog, kurumsal, bilgisayar, bakım, onarım, tamir, ekran, değişim, lcd, led, hdd

Eklenme Tarihi: 20-10-2017

Görüntülenme Sayısı: 275

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.