Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
asyabilisim.com.tr Hakkında ASYA BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Adapazarı'nda müşterilere profesyonel ve kusursuz hizmet verme anlayışını benimsemektedir. Bilgisayar, Bilgisayar Parçaları, Network Sistemleri, Güvenlik Sistemleri gibi başlıca hizmet dallarımız mevcuttur. Kurumsal olarak Resmi Devlet Daireleri ile çalışırken aynı zamanda sivil vatandaşlara en kaliteli en uygun hizmeti sunmayı amaçlar.

ASYA BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak hedefimiz, küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. Bir firmanın ihtiyacı olan Donanım, Yazılım, Dinamik-Statik web sitesi tasarımı, domain tescil ve hosting hizmeti gibi servisleri müşterilerimize sunmak.

VİZYONUMUZ:

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenli bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak.

Web Site Adresi: asyabilisim.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  24
 • Google Görsel Indexi
  10
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  1
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
asyabilisim.com.tr - Detaylar

Başlık: ASYA BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Açıklama: Sakarya Asya Bilişim Hizmetleri, Kurumsal Teknik Servis, Bilgisayar Toplama, Bilgisayar Satın Alma

Kelimeler: sakarya bilgisayar, adapazarı bilgisayar, sakarya asya bilişim, adapazarı asya bilişim, sakarya bilgisayar teknik servis, adapazarı bilgisayar teknik servis, asya bilişim, asya bilişim hizmetleri

Eklenme Tarihi: 27-02-2019

Görüntülenme Sayısı: 303

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.