Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
bilgisayar-servisi.org Hakkında Hope Bilişim 2018 yılından beri hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana binlerce siteye hizmet sunan Hope Bilişim; alan adı tescili, web hosting, sanal sunucu, reseller hosting ve kiralık sunucu hizmetleri vermektedir. Firma, Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu tarafından numarasıyla “Yer Sağlayıcı Belgesi” almıştır.

HopeBilişim teknik hizmetlerde uzman personeli ve güleryüzlü ekibiyle günün her saati müşterilerine hizmet vermektedir. Teknik destek ekibi günün her saati ve haftanın her günü müşterilerine çevrimiçi hizmet sunmaktadır. Her geçen gün daha çok müşteriye hitap eden firma modern web çözümleriyle alanında tek olmayı sürdürmektedir. Kalite politikası ve hizmet standartlarından ödün vermeden büyümeyi hedefleyen Hope Bilişim kısa zamanda alan bilgisayar satış ve teknik servisi profesyonel web tasarımı hizmeti netebook satış tamir ve yedek parça servisi tablet bilgisayar satış ve servisi güvenlik kamerası kurulum ve servisi kartuş dolum ve satış hizmetleri adı tescili, oyun serverları, web hosting ve kiralık sunucu hizmetlerinde üstün standartlar yakalayarak geniş kitlelere erişmektedir.

Hope Bilişim kariyer ve kalite yönetimi konusunda ilkeli, net ve şeffaftır. Kaliteden ödün vermeyen yapısını müşteri istekleri doğrultusunda her geçen gün geliştirmektedir. Sunduğu hizmetin kalitesini, müşteri onayı ve talebine bağlı ölçen firma bu doğrultuda kendini geliştirmektedir.

Web Site Adresi: bilgisayar-servisi.org

Site Analizleri
 • Google Indexi
  183
 • Google Görsel Indexi
  62
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  199
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
bilgisayar-servisi.org - Detaylar

Başlık: Bilgisayar Servisi - 0539 493 60 14

Açıklama: Bilgisayar Servisi - bilgisayar servisi yerinde bilgisayar servisi bilgisayar bakım anlaşması bilgisayar teknik servis eta mikro logo kurulumu pc tamiri

Kelimeler: bilgisayar servisi, yerinde bilgisayar servisi, bilgisayar bakım anlaşması, bilgisayar teknik servis, eta, mikro, logo, server kurulumu, pctamiri

Eklenme Tarihi: 02-02-2018

Görüntülenme Sayısı: 260

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.