reklam
reklam

Bilhadi.net || İnternetten para kazanma

bilhadi.net Hakkında

Bilhadi.net sistemi ile sitemize üye olan kullanıcılara PARA KAZANMAYI hedefleyen muhteşem bir sistem olma yolunda ilerliyoruz. Eğlenerek ve güncel bilgiler hakkında sürekli öğrenerek para kazanma platformunu oluşturmak ve sıfırdan yazarak size en basit şekilde PARA KAZANMAYI sağlayan bir sistemiz.
Üyelerimize para kazanmayı hedeflettiğimiz için ve bu yönde kaliteli bir sistem haline gelme adına bazı soru ve cevap kurallarına uymamız gerekir. bunları site kuralları adı altında yayınladık incelemenizde fayda vardır.

Nasıl Üye Olabilirim?
Üye olmak için, menü kısmında kaydol butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. giriş yaptığınız sayfada size iki seçenecek çıkacaktır. sağ tarafta yer alan inputları kullanarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. bu bağlamda görseller ile anlatmak gerekirse aşağıda betimlenen görselde kaydol butonunun yerini bulabileceksiniz;

Yukarıda gösterilen resimde ki gibi kaydol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza iki seçenek çıkacaktır. bunlardan bir tanesi giriş yap bir tanesi ise kaydol bölümüdür. kaydol bölümü aşağıda da belirtildiği gibi sağdaki bölümde yer almaktadır;

yukarıda gösterilen resimde ki alan eksiksiz doldurulduktan sonra üyelik işlemi tamamlanır. giriş yaparak artık sistemde para kazanmaya başlayabilirsiniz. ödeme alabilmek için profilinizde ki ödeme talebi butonuna tıklayarak kolayca oluşturabilirsiniz.

Nasıl Soru Gönderebilirim?
Soru göndermeniz için öncelikle sisteme kaydolmuş ve kayıt bilgileri ile sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. sisteme giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan yeni soru gönder kısmına tıklayarak sorularınızı sorabilirsiniz. bu kısım aşağıdaki görselde göründüğü gibi sadece Ana Sayfada gözükecektir.

Yukarıda da görüldüğü gibi bu alanı görebilmeniz için öncelikle giriş yapmanız gerekecektir. burada kendi profil fotoğrafınız ve isminiz görünecektir. bu alana tıkladığınız da ise aşağıdaki görselde gösterildiği gibi bir alan açılacaktır.

Bu alanda ki kısımları doldurduktan sonra sorunuzu yayınlayabilirsiniz. bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. bu hususlar aşağıda belirtilmiştir.

Soru Gönderme Kuralları
gönderdiğiniz sorunun yayına devam edebilmesi ve ücret kazanabilmeniz için benzersiz ve özgün olmalıdır.
Gönderdiğiniz soru en az 75 harften oluşmalıdır.
Mantıklı ve cevap verilebilmesi için anlamlı olmalıdır.
Yazım ve Türkçe imla kurallarına dikkat edilmelidir.
Sorunuzu sorduktan sonra en geç yarım saat içinde incelendikten sonra yayınlanacağını unutmayın.
Gönderdiğim Soruları Nerede Bulabilirim?
Gönderdiğiniz soruları sisteme giriş yaptıktan sonra profil sayfanızı gitmeniz gerekiyor. ve gittiğiniz profil sayfasında tüm sorularım başlığı altında bulabilirsiniz.

Kurallar nedeni ile reddilmiş sorularınız var ise onlar sistemden kalıcı olarak silindiği için göremeyeceksinizdir.

Sorulara Nasıl Cevap Verebilirim?
yukarıda anlatıldığı gibi verdiğiniz her cevapta bir ücret kazanırsınız. Sorulan soru ile alakalı cevap vermek için ise konuya girerek, sayfanın en altında yer alan Cevapla kazan butonuna tıklamanız gerekmektedir. bu alana tıkladığınız aşağda ki görselde olduğu gibi bir bölüm açılacaktır;

Açılan bu sayfada alanları eksiksiz doldurarak cevaplayabilir ve verdiğiniz bu cevaptan belirtilen miktarda ücret kazanabilirsiniz.

Cevap Gönderme Kuralları
Gönderilen Cevap direkt yayınlanır fakat otomatik botlar ile link küfür hakaret içeren kelimeler filtrelenir. eğer var ise cevap silinir ve konuya ait olan kategori yöneticisine bu durum bildirilir.
Cevaplardan para kazabilmeniz için en 75 harflik bir cevap vermek zorundasınızdır. daha kısasında cevap incelendikten sonra kazanç ve cevap silinir.
Sorulan soru ile alakalı cevap verilmelidir.
Cevap karışık ve anlamsız olmamalıdır.
Cevap konudan sapmamalıdır.
Cevapdan ücret kazanabilmeniz için Türkçe yazım ve imla kurallarına uygun olmalıdır.
Cevaptan ücret kazanabilmeniz için daha önce verilmiş cevaplardan benzersiz olmalıdır.
Cevaptan ücret kazanabilmeniz için internet ortamında bulunan bir kopya içerik kullanılmamalıdır. kendi kelimeleriniz ve yorumlarınız ile cevaplanmalıdır. içerik yayına girmeden önce botlar tarafından özgünlük testine sokulur eğer özgün değil ise cevap silinir ve ücret kazanılamaz.
Sorduğum Sorulardan ve Verdiğim Cevaplardan Ne kadar Kazanabilirim?
Yukarıda ki kuralları eksiksiz yerine getirdikten sonra sorduğunuz her sorudan ve verdiğiniz her cevaptan kesinlikle bir ücret kazanacaksınızdır. Bu sistemde ki kullanıcılarımızı mutlu edebilmemiz amacıyla bir kaç çarpan ile hesaplanır. bunu örnek vermek gerekirse sorular sorulariçin kısaca bir hesaplama yapalım.

Sorulan sorular onaylanıp yayın hayatına başladığında kazancınız şu şekilde hesaplanır ve ardından bakiyenize ilk 15 dakika içinde yansıtılır.(bu süre bazen uzayabilir veya kısalabilir.)

bizim tarafımızdan belirlenen bir ücret vardır. bu her ay sistem verilerine göre güncellenir. örnek vermek gerekirse bu ücret 0,5 TL olsun. sorulan her soru için bu ücret ile bir ay boyunca sormuş olduğunuz sorular çarpılır ve ardından 100 rakamına bölünür. bir ay boyunca sorduğunuz soruların toplamıda 1000olsun.

0,5 x 1000 / 100 = 5 TL böylelikle sormuş olduğunuz sorudan yukarıdaki değerlere göre 5 TL kazanmış olacaksınız. fakat bu rakamlar temsilidir. daha fazla kazanmak için sizin bir ay boyunca sorduğunuz soruların toplamı çok fazla olması size daha fazlada kazandırabilir. sorduğunuz her soru için 5 TL de kazabilir 1 TL de kazanabilir veya 0.5 TL de kazanabilirsiniz.

Verdiğiniz cevaplardan ücret kazanma katsayısı biraz farklıdır. cevabın beğeni sayısı harf sayısı ilk cevap olup olmaması gibi etkenler bir algoritma halinde hesaplanır ve ücret size yansıtılır. cevap vererek de bir cevaptan yüksek miktarlarda ücret kazanabilirsiniz.

Makale ve Para Kazanma
Sistem kullanıcıları bilhadi.net'e makale gönderebilir. bu gönderdiği makaleler ile daha fazla ücret kazanabilir. gönderdiği makaleden para kazanma durumu ise şöyledir;

Makale de kelime bazlı olarak ücret kazanılır. her yazdığı 100 kelimede 2 TL Kazanır. ve makale gösterim başına gelir getirmeye devam eder. örnek vermek gerekirse 500 kelimelik bir makalede kazandığı ücret 2 TL den toplam da 10 TL ücret kazanır. her 1000 gösterimde ise belirlenen gösterim bazlı ücret alımınada devam eder.

Makale Yazma Kuralları
Makalenin onaylanması için en az 400 Kelimelik makale yazmalıdır.
Bir anlam ve bilgi içermelidir.
Makalenin giriş gelişme ve sonuç kısmı olmalıdır.
Gönderilen makalenin anlatılmak istenen konusu anahtar kelimeler ile betimlenmelidir.
Makale güncel konulardan ve haber içerikli olmamalıdır.
Gönderilen makale onaylanması için ürün incelemesi gibi konularda olmamalıdır.
Türkçe yazım ve imla kurallarına göre yazılmalıdır.
hakaret, ırkcı söylem, kötü davranışa özendirme, siyaset gibi toplumu zedeleyen veya ikilemde bırakan konularda olmamalıdır.
Makalenin bir görseli olmalıdır.
İnternet ortamında daha önce kullanılan kopya spam içirik olmamalıdır. özgün ve kaliteli olmalıdır.
Bu bağlamda gönderilen her makale inceleme altına girer. inceleme sonucunda yayınlanıp yayınlaması kararı alanır. yayınlandığında ise ücret anında makaleyi gönderen kullanıcıya yansıtılır ve otomatik kazanç aktif olur. gönderdiğiniz makalenin yayınlandığını bir bildirim ile haberdar olabilirsiniz. ayrıca gönderdiğiniz makale en geç bir gün içersinde onaylanır.

Bakiyem varken üyeliğim durdurul veya İptal edilirse!
Böyle bir durum hem sizi hem bizi üzecektir. sistemin sorunsuz ve adaletli bir şekilde ücret dağıtabilmesine olanak vermek için ve bu tür kötü durumlarla karşılaşmamak adına site Kurallarına uymaya özen göstermenizi rica ederiz.

Baştan belirtmek isteriz ki, eğer bakiyeniz ödeme eşiğine ulaştığı halde henüz ödeme talebinde bulunmamışken üyeliğiniz Dondurulursa dondurulduğunuz süre boyunca bakiyenizi bilhadi.net den isteyemezsiniz. fakat üyeliğiniz tekrar aktif olduğunda ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Üyeliğiniz bir sebepten dolayı iptal edildi ise veya sizden gelen direkt talep üzerine üyeliğiniz iptal edilmiş ise üyeliğiniz durumundaki bakiyenizi isteme hakkınız bulunmamaktadır.

Ödeme Eşiği Kaç TL dir.
Ödeme alabilmeniz için bakiyenizin en az 10 TL Olması gerekmektedir. 10 TL altında ki bakiyeler için ödeme talebi geri çevirilecektir. ayrıca ücret çekim için tam sayı geçerlidir. örneğin 11.58 TL bakiyenizin 11 TL sini çekebilirsiniz. veya 19.97 TL bakiyenizin 19 TL sini çekebilirsiniz.

Ödeme talebi oluşturduktan en geç bir hafta içinde bırakmış olduğunuz banka IBAN numaranıza ücret yatırılacaktır.

Ödeme talebinde bulunmak için herhangi bir gün veya ayın belirli bir günü şart değildir. aynı şekilde ödeme talebinde bulunmak için saat de önemli değildir.

Ödeme alabilmeniz için Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki herhangi bir banka hesabınız olmalıdır. yurt dışı banka veya iban numaralarına ücret gönderilmeyecektir.

Referans Sistemi ve Para Kazanma
Üyeler, referans sistemi ile kendi ekibini toplayabilirler. topladıkları ekipten her üye için her referans kodu ile üye olan kişi sayesinde üye olan kullanıcı ücret kazandıkca referans olan kullanıcıda ücret kazanır.

Yukarıda ki resimde işaretlendiği gibi üyelerin referans kodları bulunmaktadır. arkadaşlarınızı sisteme davet ettiğinizde bu referans kodu ile üye olan kişiler sayesinde sizlerde burdan ücret kazanacaksınızdır.

Web site adresi: bilhadi.net

Site Analizleri

 • google
  Google Indexi -

 • alexa
  Alexa Dünya Sırası -

 • alexa
  Alexa Ülke Sırası -

 • alexa
  Alexa Backlink -

 • yandex
  Yandex Indexi -

 • location
  Site Lokasyonu -

bilhadi.net Detaylar

 1. Başlık-
 2. Açıklama-
 3. Kelimeler-
 4. Eklenme Tarihi
 5. Görüntülenme Sayısı234

Site Hakkında Yorumlar

   Siteye Puan Verin:
   Site Ayarları
   • Tema Seçeneği
   • Site Sesleri
   • Bildirimler
   • Özel Mesaj Al