Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
bitorrent.club Hakkında

Bi' Torrent Club Nedir


Bildiğiniz gibi internetten dosya yüklemenin en iyi ve en hızlı yolu dosyayı torrent olarak yüklemektir. Torrent olarak yüklemenizin birden fazla avantajı vardır. Örneğin indirme işlemizi yaparken bağlantınız kopabilir ya da durdurup daha sonra indirmek isteyebilirsiniz. Normal tarayıcı üzerinden indirme işlemi sırasında bağlantınız koparsa indirme işlemi yarıda kesilir ve her şeye yeniden başlamak zorunda kalırsınız. İşte torrent dosyası sizi bu dertten kurtarıyor. İndirme işlemininiz asla yarıda kesilmez ve istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Hatta inen dosyanın inme hızına bile limit koyabilirsiniz. Bütün kontrol sizde!

Bi' torrent club henüz yeni kurulmasına rağmen büyük bir istikrarla ilerleyen ve her gün gelişen torrent indirme sitesidir. Site içerisinde torrent oyun, torrent film ve torrent dizileri indirebilirsiniz. İndirdiğiniz film ve dizillerin altında alt yazı indirme butonu da bulunur. Bu sayede başka sitelerle uğraşmadan hem film/dizinizi hem de alt yazınızı indirebilirsiniz.

Bi' torrent club sitesini emsallerinden ayıran en büyük özellik isteğe göre torrent dosyası eklemesidir. Eklenen torrentlerin yaklaşık %60'i istekle eklenmiştir. "Torrent İsteğinde Bulun" isimli sayfamıza tıklayarak form dolduruyorsunuz ve doldurduğunuz form bize "admin@bitorrent.club" mail adresiyle ulaşıyor. (Dilerseniz direk mail yazabilirsiniz) En geç 12 saat içerisinde istediğiniz torrent dosyası sitemize yüklenip size tekrar mail yoluyla haber veriliyor.

Web Site Adresi: bitorrent.club

Site Analizleri
 • Google Indexi
  1600
 • Google Görsel Indexi
  1900
 • Alexa Dünya Sırası
  618753
 • Alexa Ülke Sırası
  16630
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  1056
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  de Almanya
bitorrent.club - Detaylar

Başlık: Full Sağlam Torrent İndir – Torrent film, dizi ve oyun indirme platformu. Reklamsız, hiç bir ticari amaç gütmeyen direk indirme linkleriyle kullanıcı odaklı ücretsiz bir platform.

Açıklama:

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 20-08-2018

Görüntülenme Sayısı: 648

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.