reklam
pst.net
fipek

Modern Şark Köşesi - Ahşap Dekorasyon - Dejavu Home

dejavu.com.tr Hakkında

Şark Köşesi – Sedir – Divan Hakkında
Şark odaları da tıpkı mobilyalar gibi kullanılan malzemeler ve işçiliklerin değişiminden meydana gelen farklılıklar mevcuttur. Şark Köşesi Fiyatlarında değişimlere sebep olan bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlar genel olarak kullanılan malzemelerin kalitesi başta olmak üzere içerisinde kullanılan süngerlerin bile önemi çok fazladır.Bildiğiniz gibi Şark odası çok ayrı bir tarzdır.

Hepimiz bu tarzı beğenmez ve evinde istemeyebilir, bunun en büyük sebebi geleneksel döşeme kullanılmasıdır. Dejavu Home da isterseniz geleneksel olan döşemelerin yanı sıra modern döşeme kumaşlarından da seçebilirsiniz. Şark köşeleri hem oturma alanlarını artırmak hem de geleneksel bir hava katmak için uygulanan dekor şeklidir. Geleneksel olmasının yanı sıra tabi ki modern şark köşesi modelleri de bulunmaktadır. Bu tamamen sizin insiyatifinizde olan bir seçimdir. Takdir edersiniz ki herkesin farklı bir dekor anlayışı bulunmaktadır, bu konu da size en uygun şark köşesini seçmek için doğru yerdesiniz.

Ama şöyle bir durum var ki köşe takımı olarak yapılan şark köşeleri ile odanızın tamamını oturulabilinecek alanlara dönüştürerek misafirlerinizin ayakta kalmasını veya yere oturmasını önleyebilirsiniz. Bu konuda oldukça kullanışlı olan şark köşeleri sandıklı olarak da yapıldığı zaman oturum yerinin alt kısmını da kullanabileceksiniz. Bu sayede bütün fazlalıklarınızdan kurtularak odanızı harika kullanım alanlarına dönüştürebilir ve maksimum düzeyde faydalanabilirsiniz.

yer minderi modelleriŞark Köşesi – Sedir – Divan Şark Köşesi Fiyatları
Şark odası fiyatlandırılması bildiğiniz üzere kullanılan malzemelerin kalitesiyle doğru orantılı olarak yapılmaktadır. Tıpkı bir koltuk takımı gibidir. Şöyle ki sonuç olarak şark köşeleri de mobilyadır, köşe takımlarıdır. Sedir yapımında kullanılan ağaç türleri, döşeme kısmında kullanılan süngerlerin DNS’si ve yapılan işçilik şark köşelerinin fiyatlandırılmasında en önemli unsurlardır.

Bununla birlikte nakliye ve şark köşesi minderlerinin ölçüleri de normal olarak önemlidir. Tabi ki ahşapsız yer minderi olarak da şark köşesi yaptırabilirsiniz. Oturum yüksekliği 40cm i bulan minder setlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ahşap kasalı şark köşeleri, yer minderi setlerine oranla daha pahalıdır. Bu yüzden bütçeniz zorlanacaksa yer minderi yaptırmayı da düşünebilirsiniz.

c4d86996 a9e7 4881 b693 d381a28773f7Şark Köşesi – Sedir – Divan Dekorasyonu Nasıl Olmalı?
Şark odası yaptırmaya karar verirken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yaptıracağınız bir şark köşesini uzun yıllar boyunca kullanabileceğinizi unutmayın. Nerede Kullanacağınız da ihtiyaçlarınız kadar önemli.

Balkon, teras, bahçe gibi alanlarda kullanmak istiyorsanız kesinlikle altı açık olmalı balkonunuzu, terasınızı yıkadığınız zaman problem yaratmayacaktır. Oturma odanızda kullanacaksanız altı sandıklı olması tabiî ki oldukça işinize yarayacaktır. Misafirlerinize oturma alanları oluştururken aynı zamanda da çok sık kullanmadığınız eşyalarınızı bu sandıklara yerleştirerek dolaplarınızdaki karmaşıklığında önüne geçmiş olacaksınız.

Bir bahçe, teras yada balkon benzer biçimde mekanlara kullanılacak ufak bir şark odası mı alacaksınız? Bu tarz soruları çoğaltabilir. Uzman ekibimizle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı belirlemenizi ve fiyat hesaplanmasını kolaylaştırabilir ve anında siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızla şark odaları hakkında genel olarak merak edilenleri anlatmaya çalıştık. Merak ettiğiniz tüm konularda bizlere danışabilirsiniz.

şark köşesi modelleriŞark Köşesi – Sedir – Divan Modelleri
Sitemizde bulunan sedir, şark köşesi, aksesuar malzemeleri, bakır hediyelik eşyalarla ilgili olarak merak ettiğiniz mevzuları müşteri temsilcilerimize sorarak bilgi almanız mümkündür. Yapmanız gereken tek şey beğenmiş olduğunuz ürünü tıklayın. Oluşturulan sayfada alt kısımdaki panelden istediğiniz suali yorum olarak yazabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz yoğunluk durumuna bakılırsa size aynı sayfa üzerinden dönüş yapacaktır.

Not: Odanız için sedir fiyatlarını öğrenebilmek için öncelikle odanızın net ölçülerinizi ,adres bilgilerinizi ve sitemizde bulunan şark köşesi modellerinden birini seçerek müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. Dekorasyon önerileriyle birlikte sizlere yoğunluk durumuna göre en kısa zamanda cevap vereceklerdir.

Şark Köşesi – Sedir – Divan Dekorasyon Fikirleri
Tüm bu anlattıklarımıza ek olarak şark köşelerinin en büyük avantajlarından biri de isteğiniz üzerine hazırlanıyor olması. Ölçüleri zaten odanıza göre olacak elbette ama tarzınızı yansıtacak şark köşesi modelleri ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabileceksiniz. Daha önce aldığınız mobilyalara benzer renkler kullanmanız bu konuda hayati önem taşımakta. Ahşap Şark Köşesi yaptıracaksanız işlemeleri harika dekorasyonunuza uyum sağlayabilir.

Minder şeklinde yaptıracaksanız da kumaşların renkleri ve desenleri ile ev dekorasyonunuzun bütünlüğünü koruyabilirsiniz. Kalabalık ailelerin kesinlikle köşe takımları kullanması gerektiğini her müşterimize özellikle tavsiye ediyoruz. Köşe takımları mobilyalara oranla çok daha fazla oturum alanları elde etmenizi sağlayan muhteşem ürünlerdir.

Sedir veya şark köşesi modellerine bu kategoriden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde şark köşesi kategorisinde yer minderi modellerini de bulabilirsiniz.

Şark köşesi hakkında bilmek istediğiniz veya dekorasyon fikirleri almak isterseniz firmamızın iletişim butonlarıyla bizlere ulaşabilir ve çok detaylı bir şekilde konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

yer minderi dizaynıŞark Köşesi – Sedir – Divan İmalatı
Kayseri ve Şanlıurfa’da bulunan imalathanelerimizde üretimini yaptığımız şark köşelerimizi Türkiye ve tüm Dünya’ya gönderiyoruz. Dünya’nın bir çok noktasına gönderiyor olmamız elbette ki kalitenin tesadüf olmadığı gerçeğini haykırmaktadır. Şark Köşesinin kalitesi fiyatlarıyla doğru orantılıdır.

Ne kadar iyi malzeme o kadar yüksek fıyatlar çıkmaktadır. Müşterilerimizin uygun fiyatlı ürünlere itibar etmemesini önemle rica ediyoruz. Çünkü bu uygun fiyatlı şark köşelerinin yapımında kullanılan ağaçlar, süngerler ve kumaşlar piyasa şartlarında daha uyguna mal edilerek kaliteden çalınmaktadır.

Şark Köşesi fiyatlarında belirleyici unsurları her defasında üstüne basa basa söylememizdeki maksat sizleri kalitesiz ürünlerden uzak durarak paranızı boşa harcamamanızdır. Şark Köşesi fiyatlarında diğer en önemli unsurlar ise hiç şüphesiz odanızın büyüklüğü ve kullanılacak olan işçilik farkıdır. Çok yüksek bütçeler ayırmadan sizlerde İstanbul şark odası ekip ve modellerine sahip olabilir kendiniz ve sevdiklerinizle zaman geçirebileceğiniz özel alanlar yaratabilirsiniz.

Modern şark köşesi takımları almak isteyenler için, klasik sedir modelleri ile çağıl kumaşların bir edilmiş olduğu geniş oturma alanları sunan bu sedir takımını tavsiye edebiliriz.

Sedir ve şark köşeleri metre tül olarak hesaplanmaktadır. Metre fiyatları seçtiğiniz modellere göre değişiklik göstermektedir. Tabi ki seçilen döşemenin de fiyat farkı yaratabilir. Döşeme kısmında Halı kullanılması kumaş kullanılmasına oranla daha yüksek fiyatların çıkmasına neden oalcaktır. Sizde takdir edersiniz ki halı kumaştan kat kat daha sağlamdır. Çünkü her alan kişi farklı kumaş ve renkte minder seçiyor. Her müşterinin ölçüleri farklı oluyor. Nakliye, paketleme, ölçü alma, özel ölçü benzer biçimde etkenler sebebi ile maliyetler değişebiliyor.

570E7033 C0D4 4CE9 A709 E44CB7FD1DE2Şark Köşesi – Sedir – Divan Minderleri
Minder modellerine değinecek olursak 5cm kalınlık’tan 40 cm kalınlığa kadar değişik modellerde minder çeşitleri bulunmaktadır. Tabi ki istenilen kalınlıklarda fiyat farklılıkları oluşacaktır. Ama hangi kalınlıkta isterseniz isteyin sırt yaslanma minderleri fiyata dahildir.

Genişliği standart olarak 70cm olan minderler de daha geniş olmasını istemeniz de elbette fiyatların değişmesine neden olacaktır. Çünkü hem kullanılan sünger artmış oluyor hem de kumaş ve ya halı metrajı yükseliyor. Fiyat teklifi alabilmek için beğendiğiniz modelleri müşteri temsilcimize göndererek iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Firmamızın amaca müşterilerimizin özlediği hasret kaldığı gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasını sağlamakla birlikte daha modern şark köşesi tasarımlarıyla sevdiklerinize yer açmanıza olanak sağlayan modellerin sizlerle buluşturulmasını sağlamaktır. Kaliteyi makul fiyatlarla sunmak adına satışlarımzı internet sitemiz üzerinden yapmaktayız.

Böylelikle ek maliyet getirecek showroom masraflarını sizlere yansıtmadan imalattan direkt olarak sizlerle buluşturuyoruz. Bu saye de piyasaya oranla daha uygun fiyatlarla satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize yaptığımız şark köşelerini görmek için sosyal medya da bizi @dejavuticaret kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz. Kalite asla tesadüf değildir.

Güncel şark köşesi fiyatlarını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçin.

Müşterilerimize teslim ettiklerimize İnstagram üzerinden bakabilirsiniz.

Web site adresi: dejavu.com.tr

Site Analizleri

 • google
  Google Indexi -

 • alexa
  Alexa Dünya Sırası -

 • alexa
  Alexa Ülke Sırası -

 • alexa
  Alexa Backlink -

 • yandex
  Yandex Indexi -

 • location
  Site Lokasyonu -

dejavu.com.tr Detaylar

 1. Başlık-
 2. Açıklama-
 3. Kelimeler-
 4. Eklenme Tarihi
 5. Görüntülenme Sayısı72

Site Hakkında Yorumlar

   Siteye Puan Verin:
   Site Ayarları
   • Tema Seçeneği
   • Site Sesleri
   • Bildirimler
   • Özel Mesaj Al