Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
dosya.pro Hakkında Ücretsiz Dosya Yükleme Siteleri
Dosya yükleme için güvenli bir site mi arıyorsunuz? Dosya yükleme siteleri arasından doğru bir seçim ile siz de bu işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde yapılacak olan bu yükleme işlemlerinde belirlenmiş olan hususlar var. İlk olarak dosya yükleme siteleri için bilmeniz gereken, 200 MB boyutunca olan dosyaların yüklenebileceğidir. Direkt olarak giriş işlemi yapıldığında bu hususta bilgi veriliyor olduğunu da göreceksiniz. Sizin için sunulacak olan seçenekler sayesinde, direkt olarak yükleme tamamlanır. Bunun dışında direkt olarak yükleme işleminde telif hakkı olması durumunda bildirilmesinin ardından 72 saat içinde silme işlem güvenliği sağlanır. Bunu değerlendirip, işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Anında Yükleme
Yükleme işlemi anında gerçekleşecektir. Bunun için yapılması gereken ise direk olarak dosyayı belirlenmiş olan alana bırakmak. Dosya yükle işleminin gerçekleşmesi için yapılması gereken belirlemiş olduğunuz dosyayı sürükleyerek yükleme işleminin gerçekleşmesi. Kısa süre bu işlemin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini istemeniz halinde direkt olarak işlemleri yapabilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde yapılacak olan işlemler sayesinde, yükleme yapılacaktır. Dosya upload için direkt olarak siteye giriş yaparak indirme yapabilirsiniz. Hem güvenli hem de sorunsuz şekilde yüklemenin hızlı bir şekilde işlem yapılacaktır. Siteye giriş yaparak, ihtiyaç duyulan şekilde anında indirme işleminin gerçekleşmesi sağlanabilir. Değerlendirip, bu alanda güvenli işlem yapın.

Web Site Adresi: dosya.pro

Site Analizleri
 • Google Indexi
  140
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  977428
 • Alexa Ülke Sırası
  21
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  292
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
dosya.pro - Detaylar

Başlık: Hızlı ve Ücretsiz Dosya Yükleme Sitesi - Dosya.pro

Açıklama: Yüklediğiniz dosyaları internette Arkadaşlarınızla, Forumlarda, Web Sitelerinde, Blogunuzda veya sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Kelimeler: download site, dosya upload, dosya paylaş, file, file upload, bedava yükle, free upload, free download, dosya yükle, file sharing

Eklenme Tarihi: 23-01-2020

Görüntülenme Sayısı: 52

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.