Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
etfal.com.tr Hakkında Hizmet vermeye başlamış olduğu 2001 yılından bu yana birçok ilke imza atan etfal işitme cihazları dünya da hayatımızı şekillendiren modern teknolojik gelişmeleri takip eden yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışmalarını sürdürmktedir.

İşitme Cihazı modelleri doğru kullanabilmeniz için, size teslim edilen kullanım kılavuzunu mutlaka okuyun. Çocuklarda Altı ay yetişkinlerde bir yıl mutlaka işitme seviyenizi ölçtürün ve kullandığınız işitme cihazınızın yeni işitme seviyenize göre ayarlattırın. Size özel olarak yapılan kulak kalıplarınızı ve kanal içi cihazının montajını yenilettirin. Yılda bir defa işitme cihazınızı yetkili serviste bakımını yaptırın. Bu uygulama işitme cihazı ‘ nızın ömrünün uzamasına ve cihazınızdan maksimum performans elde etmenize yarar.

Signia Siemens İşitme cihazı
işitme kaybınız var ise İşitme cihazı almak için öncelikle Kulak Burun Boğaz doktoruna gitmelisiniz. (Eğer daha önceden doktor tarafından işitme cihazı önerildi ise veya hali hazırda işitme cihazı kullanılıyor ise doğrudan işitme merkezine başvurulur.)

SGK güvencesi kapsamındaysanız, işitme cihazı bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek işitme cihazınızı etfal işitme cihazlarından alabilirsiniz. İşitme cihazı bedeline SGK tarafından katkıda bulunulması için; Kurumla sözleşmeli resmi sağlık kurumlarınca en az 1 (bir) Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzman hekiminin yer aldığı Sağlık Kurulu Raporu’nun düzenlenmiş olması gerekmektedir.

Web Site Adresi: etfal.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  546
 • Google Görsel Indexi
  185
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  226
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
etfal.com.tr - Detaylar

Başlık: Etfal İşitme cihazları | Signia Siemens İşitme Cihazı Satış Aksesuar ve pili

Açıklama: istanbul işitme cihazı signia siemens işitme cihazları marka ve modelleri işitme cihazı fiyatı tamir bakım satış ve uygulama merkezi

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 29-05-2019

Görüntülenme Sayısı: 473

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.