Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
gdurl.cc Hakkında Dosyalarınızı linke dönüştürme konusunda yaşadığınız tüm sorunları, GDURL sayesinde kolaylıkla aşacaksınız. Çoğu zaman yüksek efor sarf edilen ancak linke bir türlü çevrilemeyen dosyaların tamamını dönüştürebilmenize olanak sağlayan platformda aradıklarınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız. Kolay kullanıma sahip olmasıyla birkaç tık yardımıyla işlem yapabilmeyi mümkün kılar özellikte olmasının farkını her açıdan yaşamak benzersiz bir deneyim olacaktır. GDURL, dosya işlemleri için yaşadığınız vakit kaybını tamamen ortadan kaldırır ve aynı zamanda benzersiz bir hızı sunar.

Dosya Limit Sınırı Olmadan Dosyalarınızı Linke Dönüştürün

Dosya limit sınırı, her zaman önemli bir engeldir. GDURL, herhangi bir limit olmaksızın direkt olarak link dönüşümünü sağlar. Diğer link dönüştürücü sitelerden farklı yazılımı kullanıyor olması sayesinde özgünlük açısından beklentileri karşılamayı başarır. Alışılagelmiş Google Drive link dönüştürücü sitelerinden farklı olarak işlevselliğe sahip olmasının farkını her açıdan yansıtıyor olması sayesinde istenilen tüm dosyadan link oluşturma işlemlerini en hızlı şekilde tamamlayabilme olanağını sağlar.

Çoklu Format Desteği

Tek tip formatı destekleyen dönüştürücülerden biri olmaması en önemli farkıdır. GDURLCC, başlıca; MP3, MP4, RAR, ZIP, PNG, JPG, PDF formatlarını desteklediği gibi bunların dışında kalan farklı formatları da destekler. Dosyaların linke dönüştürülmesi aşamasında yaşanabilecek olan tüm kısıtlamaları ortadan kaldıran platform, her zaman hızlı işlem yapıyor olmasının da farkını gösterir. Özellikle film ve indirme siteleri için beklenen sonuçları alabilmede etkili olur.

Web Site Adresi: gdurl.cc

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  2
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  1
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  Bilinmiyor
gdurl.cc - Detaylar

Başlık:

Açıklama:

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 06-12-2018

Görüntülenme Sayısı: 109

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.