Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
İhracat Neden Hepimiz İçin Önemlidir? [ VİDEO ]
hostcu.net Hakkında Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda hizmet vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuş, Özellikle; marka, patent, endüstriyel tasarım, coğrafi işaret ve entegre devre topoğrafyalarının yurt içinde ve yurt dışında tescil edilerek korunmaları konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız, normal tescil ve tescil sonrası vekillik işlemleri dışında, firmaların gelişerek varlıklarını devam ettirebilmelerini sağlayacak, süreklilik arzeden etkin bir fikri ve sınai mülkiyet stratejisi oluşturulması ve yürütülmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Şirketimiz, kuruluşunun çok öncesine dayanan deneyimlerini özverileriyle birleştiren kadrosuyla, müşterilerine hep beklediklerinden daha fazlasını vermiştir.

Hostcu.Net Web Hosting Çözümleri de, bu anlayışın bir sonucu olarak 2010 yılında hazırlık çalışmaları başlatılan ve 2011 yılında hayata geçirilen önemli bir proje çalışmasının ürünüdür.

Fikri ve sınai haklar konusunda hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizden gelen talepleri değerlendirerek hosting sektöründeki yerimizi aldık. Web hosting ve bağlantılı internet çalışmalarında da firmamızı tercih eden değerli müşterilerimiz, faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde olduğu gibi, kendi değerleriyle örtüşen beklentilerinden daha fazlasını bulmaktalar.

Web Hosting Çözümleri markasıyla hizmet verdiğimiz web hosting ve bağlantılı internet hizmetlerimiz üç temel başlık altında toplanmaktadır:

1) Hosting Hizmetleri: Windows ve linux platformlarını destekleyen web hosting, bayi (reseller) hosting, VPS / VDS (Sanal Sunucu) kiralama, dedicated sunucu (fiziksel sunucu) kiralama konularında hizmet vermekteyiz.

2) Alan Adı (domain names) Tescili Hizmetleri:İnternet alan adları (domain names); uluslararası platformda gTLD (generic Top Level Domain) olarak adlandırılan .com, .org, .net, .edu, .biz, .info şeklindeki alan adları ile ccTLD (Country Code Top Level Domain) olarak adlandırılan ve ISO-3166 standardında yaklaşık 200 ülke kodundan (.uk, .us, .de, .tr, vb.) oluşan adlandırma sistemine tabidir. Sistemimize üye olup, Kadikoyshell.om Web Hosting Çözümlerimüşterisi olmanın ayrıcalığından faydalanarak her iki türdeki alan adlarının tescili konusunda hizmet alabilirsiniz.

3) Diğer Hizmetler: Özellikle e-ticaret siteleri için en önemli zorunluluklardan biri olan SSL Güvenlik Sertifikaları konusunda da aradığınız çözümü, alternatifli pek çok seçenekle birlikte, Kadikoyshell.com‘dabulabilirsiniz. Şirketimizin temel çalışma alanlarından olan ve genel olarak koruma talebinin dışında, .tr uzantılı bazı alan adlarının tahsisi için de zorunlu olan marka tescili konusunda da Kadikoyshell.com güvencesinden faydalanabilirsiniz. Ve, yine hosting hizmetinin ayrılmaz bir parçası olan web tasarım, web geliştirme çalışmaları için de firmamızdan hizmet almanız mümkün. Söz konusu hizmetlerin hiç biri için, ortaklık ve benzeri çalışmalar yapmıyoruz. Belirttiğimiz tüm hizmetler, şirketimiz bünyesinde bizzat kendi kadrolarımız tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle, Kadikoyshell.com ile çalışırken, dışa bağımlılıktan kaynaklanan hiçbir sorundan etkilenmezsiniz!


Vizyonumuz

Sahip olduğumuz değerlerden ödün vermeden, konusunda ilk akla gelen belli başlı lider firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde de olduğu gibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarının beklentileri doğrultusunda karşılanması ve yüzü gülen mutlu müşteri kitlelerine sahip olmak öncelikli hedefimizdir. Bu anlayışla sunduğumuz servislerde, hep müşterilerimizin beklentilerinden daha fazlasını kendilerine sunmak ve onlar için değer yaratan bir ortak olabilmek için özveriyle çalışmaktayız.


Değerlerimiz / Yetkinliklerimiz

Dürüstlük ve Güven,
Karşılıklı Saygı,
Müşteri Odaklılık ve Gizlilik,
Sürekli ve Hızlı Hizmet,
Yenilikçilik,
Katma Değer Yaratmak.


Ücret İade h.k Madde 9: Ücret İadesiyle İlgili Hükümler Müşteri, satın aldığı hizmetten/üründen memnun kalmadığı taktirde, hizmetin/ürünün satış tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içinde, müşteri panelindeki “destek bildirimleri” bölümünü kullanarak para iadesi talebinde bulunabilir. Kadikoyshell.com para iadesini, Müşteri’nin doğrudan kredi kartına ve/veya destek bildirimi sırasında beyan ettiği banka hesap numarasına yapar. Havale ve/veya EFT yoluyla yapılacak para iadelerinin Müşteri’nin beyan ettiği banka hesabına geçmesi 2-3 iş günü sürebilir. HOSTCU.NET, Müşteri’ye erişemediği ve ürün iadesi yapmak zorunda kaldığı durumlarda ürün tutarını, Müşteri’nin cari hesabına “kredi” olarak ekler. Müşteri bu krediyi başka bir ürün satın almakta kullanabilir ve/veya cari hesabındaki kredinin iadesini talep edebilir. 30 (otuz) günden sonra yapılacak iade taleplerinde, ücretin, sözleşme süresinin kalan kısmına isabet eden kısmı iade edilecektir! 2. Müşteri kaynaklı, banka kaynaklı veya yazılımsal kaynaklı başka bir problem nedeni ile kredi kartından fazla miktar çekilmiş Müşteriler, bu hadiseyi ve geri ödeme talebini müşteri panelindeki“destek bildirimleri” bölümünü kullanarak yazılı olarak beyan etmekle yükümlüdürler. Müşteri’nin beyanını takiben, müşterinin kredi kartına gerekli iade yapılacaktır. Aksi takdirde Müşteri aleyhine oluşabilecek zarar ve ziyandan Kadikoyshell.com sorumlu tutulamaz. Müşteri’nin HOSTCU.NET operatörlerine haber vermeden satışı iptal ettirmesi durumunda, bankadan dönecek olan “Charge Back” ihbarlarına istinaden satılan ürün ve hizmetler HOSTCU.NET tarafından alıkonulabilir; Müşteri hesabı durdurulabilir.

İçinde “Tescilli Marka ya da Patent” isimleri geçen alan adları için sadece hak sahipleri başvurabilirler. SSL sertifikalarının onay ve teyit süreçlerinde, içinde “Tescilli Marka ya da Patent”isimleri geçen alan adlarının başvuruları, eğer başvuru yapan merci hak sahibi değilse reddedilebilir. Bu denetimler, SSL sertifikası sağlayıcısı (VeriSign, RapidSSL vb.) tarafından otomatik ve eksper analizi ile iki kademeli olarak yapılır. Denetim sonucuna istisna yapılabilmesi, itiraz edilebilmesi veya kararın sorgulanabilmesi mümkün değildir. İşbu sebeple olumsuz neticelenen başvuruların ödemeleri kullanıcıya iade edilir.

SSL Sertifikalarının, HOSTCU.NET‘un sağladığı kurulum kılavuzlarına uyulmayarak, Müşteri tarafından bilgisayarına hatalı kurulması veya Sertifika İmza Talebi üretimi esnasında kendi bilgisayarı üzerinde oluşturduğu özel anahtarını silmesi gibi durumlarda, ürünün ilk satış tarihinden itibaren 5 gün içinde kullanıcıya yeni bir sertifika sağlanır; ancak, ücret iadesi yapılamaz.

Tüm ücret iadeleri, banka komisyonu vb. masraflar düşüldükten sonra net tutar üzerinden gerçekleştirilir.

Alan adı tescil ürünlerinin, SSL Sertifikalarının, Yazılım Lisans ürünlerinin ve kiralık sunucu (dedicated server) ücret iadesi, yürütme açısından mümkün değildir ve ücret iade koşullarının dışındadır.

Web Site Adresi: hostcu.net

Site Analizleri
 • Google Indexi
  3
 • Google Görsel Indexi
  1
 • Alexa Dünya Sırası
  13490335
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  1461790800
 • Site Lokasyonu
  Bilinmiyor
hostcu.net - Detaylar

Başlık: Ana Sayfa - Hostcu.Net web hosting seo hosting

Açıklama: Webhosting 2018 yılında Ucuz hosting olmasının yanı sıra ssl web setfikaları ile domain alma seçeneği ile en iyi hosting hostcu.net web hosting windows hosting

Kelimeler: web hosting, en iyi hosting 2018, ücretsiz danışmanlık, ucuz hosting, seo hosting, web hosting, hosting firması, site açma, ucuz web sitesi, wordpress hosting, site kur, web sitesi kurma, internet sitesi açma, forum açma, forum kur, php bot, forum bot

Eklenme Tarihi: 29-09-2018

Görüntülenme Sayısı: 220

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.