Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
kadinsacekimi.com.tr Hakkında Biz Kimiz?
Woman’s Saç Ekim Merkezi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tamamiyle kadın uzmanlardan oluşan bir ekiple saç nakli ve saç tedavisi yapan bir kuruluştur.
Biz yıllardır erkeklere saç, sakal ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar binlerce saç ekim operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiş olan merkezimiz; siz kadınların mahremiyetini göz önünde bulundurarak tamamı kadınlardan oluşan profesyonel bir ekip ile kadınlara özel saç ekimi yapmaktadır.
Neden Woman’s?
Günümüzde kadınlar her alanda ihtiyaçlarına çok rahat ulaşabilmektedirler. Fakat saç kaybı problemi yaşayan kadınlarımız için bu durum; konunun hassasiyetinden dolayı, eksik ve yetersiz kalmaktadır.
Bunu bugüne kadar operasyon yaptığımız erkek hastalarımızın geri bildirimlerinden de öğrenip neden kadının gücünü bu alanda da kullanmayalım dedik ve eşlerin, annelerin ve kız kardeşlerin ihtiyaçlarına cevap vermek istedik. Bu boşluğu doldurmak için tamamı kadınlardan oluşan uzman ekiplerle, kadın mahremiyetini göz önünde bulundurup, kadınlara gereken özen ve ilgiyi sağlamak adına Woman’s Saç Ekim Merkezini kurduk.
Kadın güçlüdür, üretkendir, titizdir… Kadının; gücünü, üretkenliğini, titizliğini kullanarak her şeyin en iyisini yapabileceğini biliyoruz. Sizlere bu konuda yardımcı olmak ve hizmet vermek için buradayız. Biz özeliz, sizin de bizimle kendinizi daha özel hissedeceginiz Woman’s Saç Ekim Merkezinde görüşmek dileği ile

Web Site Adresi: kadinsacekimi.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  106
 • Google Görsel Indexi
  16
 • Alexa Dünya Sırası
  1765736
 • Alexa Ülke Sırası
  21
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  de Almanya
kadinsacekimi.com.tr - Detaylar

Başlık: Anasayfa | Kadin Saç Ekimi Bayan Saç Ekimi

Açıklama: Kadın Saç Ekimi arayarak deneyimli ekip elemanlarımızın bilgilendirmesi ve alanında uzman doktorlarımızla hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz.

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 19-10-2019

Görüntülenme Sayısı: 110

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.