Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
mezitliotoekspertiz.com.tr Hakkında Mersin Mezitli Oto Ekspertiz
Araç alım satımında önemli bir pay sahibi olan Oto Ekspertiz işlemi son derece güvenilir bilgiler sunmaktadır. Oto ekspertiz işlemi yapıldığında bir aracın geçmişte geçirdiği kazalar, değişen parçalar, mekanik aksamlarında oluşan bozulmalara kadar çok detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu işlem için de mutlaka alanında profesyonel olan oto eksperlerinden hizmet almalısınız. Mersin Mezitli oto ekspertiz firmamız bu konuda sizlere yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır. İkinci el araç alımlarının vazgeçilmez hizmetlerinden biri olan oto ekspertiz hizmetleri firmamız tarafından son derece güvenilir şekilde verilmektedir. Tüm işlemler tamamlandığında kişiye yazılı bir rapor halinde aracın tüm bilgileri sunulmaktadır. Böylece satın alınacak olan araç için ne düşük ne de yüksek bedel ödeme riski oluşacaktır.

Neden Biz?
Oto ekspertiz hizmetlerinde firmamızı tercih etmeniz için son derece önemli nedenleriniz var. Her şeyden önemlisi firmamız bu konuda kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Bir aracın incelenmesi sırasında profesyonel ve yetkili olan kişilerle çalışıyoruz. Hızlı, Güvenilir ve Kusursuz bir çalışma sonrasında da merak ettiklerinizin bir arada bulunduğu bir rapor hazırlıyoruz. Bu raporu tamamen tarafsız bir şekilde hazırlayarak araç sahibini de aracı alacak olan kişileri de kesinlikle mağdur bırakmıyoruz. Profesyonel, tarafsız ve sonuç odaklı olarak çalışan firmamız sizlere aradığınız en iyi desteği sunmaktadır.

Vizyon & Misyonumuz
Oto ekspertiz sektöründe son derece detaylı çalışmalar gerçekleştiren firmamız son yılların en iyi çalışma performansını ortaya çıkarmıştır. Birçok araç alıcısına doğru bir raporlama sunan ve bu raporları da en tarafsız şekilde hazırlayan firmamız ilerleyen dönemlerde çok daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Hizmetlerimiz sırasında müşteri memnuniyetine önem vermemiz ve doğru, güvenilir çalışmalar ortaya çıkarmamız müşteri portföyümüzün her geçen gün daha da artış göstermesini sağlamıştır.

Sunduğumuz Hizmetler
Oto ekspertiz firmamız yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Hizmet skalamız son derece geniştir. Motor performans testi, kaporta boya ekspertizi, fren testi, Süspansiyon ve amortisör testi, yanal kayma testi hizmetleri verilmektedir. Bunların yanında verdiğimiz diğer hizmetler arasında ön mekanik testi, yol sürüş testi gibi hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında ekspertiz hizmetlerimiz sonrasında firmamızdan alabileceğiniz raporlar da bulunmaktadır.

Web Site Adresi: mezitliotoekspertiz.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
mezitliotoekspertiz.com.tr - Detaylar

Başlık:

Açıklama: Mezitliotoekspertiz, Mersinin en hızlı ve güvenilir oto ekspertiz firması olarak sizlere kalite garantisi sunmaktadır.

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 22-04-2020

Görüntülenme Sayısı: 232

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.