reklam
pst.net
fipek

ERM Zeytin Hasat Makineleri

oliveharvester.net Hakkında

Üretim alanında Ar-Ge nin önemini bilerek devam ettiğimiz çalışma hayatımızda doğru ekiple doğru adımları atmayı hiç bırakmadık. 20.. itibarıyla Er Makine olarak biz, üretim alanımızı genişleterek Zeytin Hasat Makinalarımız ile müşterilerimize kapsamlı ve kesin çözümler sunma misyonumuzu devam ettirmeyi amaçlamaktayız. Ürettiğimiz Zeytin Hasat makinaları sektördeki yerimizin önemini bir kez daha kanıtlayarak endüstrinin tek çözüm adresi olma yolunda devam etmekteyiz.


Firmamız, Er Torna Mehmet Er bünyesinde 1978 yılında kurulmuştur. Talaşlı imalat ile sektöre adım atan Er Torna, 2013 yılına gelindiğinde Er Mak Makine adıyla yoluna devam etmiştir. Ana faaliyet kolu Hırdavat sektörü olan firmamız, su ve gaz armatürleri ısıtma ve soğutma valfleri lpg, yangın valfleri gibi kullanılan ekipmanların otomat tezgâhlarında yapılan parçalarını fason olarak işlemektedir. Müşteri memnuniyeti, kalite ve verimlilik çalışma sistemimizin ana esaslarını oluştururken başladığımız günden bu yana daima teknolojik gelişmelerin ve yeniliklerin takipçisi olmaktan hiç ödün vermedik.


ERM Zeytin Hasat Makinaları üreticisi Kancalı Silkme Zeytin Hasat Makinası ve Taraklı Silkme Zeytin Hasat Makinası olarak iki farklı ürün çeşidimiz bulunmaktadır.


Kancalı Silkme (Hasat) Makinesi


Er Makine, ağaç türlerine göre üreterek kullanıma sunduğu silkeleyicileri dünya standartlarında üretmektedir. Zeytin, badem, ceviz, fındık, antep fıstığı, erik, elma gibi pek çok meyvede kullanılabilen makinelerimiz; Ağaç dallarına zarar vermeden, minimum yaprak düşüşünü sağlayarak silkme işlemini gerçekleştirmektedir.


Makine ucundaki kancanın dala takılması sonrası tetiğe basılır ve birkaç saniye içinde daldaki ürünler yere düşer. Yüksek hassasiyetle ürettiğimiz bu makine dala, yapraklara ve meyveye zarar vermeden işlemi gerçekleştirir. Ayrıca ergonomik yapısı ve hafifliği sayesinde kullanıcıyı sarsma şiddeti minimumda kalır.


Taraklı Silkme (Hasat) Makinesi


Er Makine, ağaç türlerine göre üreterek kullanıma sunduğu silkeleyicileri dünya standartlarında üretmektedir. Zeytin, badem, ceviz, fındık, antep fıstığı, erik, elma gibi pek çok meyvede kullanılabilen makinelerimiz; Ağaç dallarına zarar vermeden, minimum yaprak düşüşünü sağlayarak silkme işlemini gerçekleştirmektedir.


Zeytin hasat makinesi bir başka anlamda zeytin toplama makinesi ile ağaca, zeytin dallarına ve yapraklara zarar vermeden hasat işlemini kolayca yapmanızı sağlamaktadır. Akülü Taraklı Tip Zeytin Hasat Makinesi ile en düşük filiz kırma oranında çalışıp yüksek hasat kapasitesine ulaşacaksınız. 740 Watt gücündeki motoru ve karbon fiber çubuklar ile de daha az yorularak hasatınızı tamamlayacaksınız. 2,8 KG ağırlığında ürünümüz ile 15 Metre kablo uzunluğunun avantajını kullanarak ağacınızın her noktasına temas etmenizi sağlar. Ünite koruma sigortası Aküden gelebilecek olan fazla akımı kontrol ederek ürünün uzun kullanım ömrüne sahip olmasını sağlamaktadır.

Web site adresi: oliveharvester.net

Site Analizleri

 • google
  Google Indexi -

 • alexa
  Alexa Dünya Sırası -

 • alexa
  Alexa Ülke Sırası -

 • alexa
  Alexa Backlink -

 • yandex
  Yandex Indexi -

 • location
  Site Lokasyonu -

oliveharvester.net Detaylar

 1. Başlık-
 2. Açıklama-
 3. Kelimeler-
 4. Eklenme Tarihi
 5. Görüntülenme Sayısı0

Site Hakkında Yorumlar

   Siteye Puan Verin:
   Site Ayarları
   • Tema Seçeneği
   • Site Sesleri
   • Bildirimler
   • Özel Mesaj Al