Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
sanalhosting.net Hakkında Sanal Hosting İnternet Hizmetleri sorunsuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyet odaklı uzman kadrosu ile çalışmakta olup İnternet hizmetleri sektörünün kesintisiz hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmakta olan firmamızın hizmetleri arasında Web Hosting, Reseller Hosting, VPS / VDS ve Dedicated Hosting bulunmakta. 7 / 24 teknik desteğimiz mevcut olduğu gibi müşteri temsilcilerimiz yada satış temsilcilerimiz ile satış öncesi bilgilendirme hakkında bilgi alabilir nasıl bir hizmete sahip olacağınız hakkında tecrübe edinebilirsiniz. Uzman teknik destek kadromuza kullanıcı paneliniz üzerinden “destek talebi” gönderip 5 ile 10 dakika arasında destek taleplerinize cevap vermekteyiz.

Web Hosting paketlerimiz siz müşterilerimizin web sitelerine uygun sınırsız trafik ile yayın yapmanızı olanak sağlayacak paketlerimizden birini seçip hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetin farkına varın. Litespeed ile web sitelerinizin hızını arttırıyor ve Softaclous ( hazır kurulum) sistemi ile tek tıkta binlerce sistemin alt yapısını kurabileceksiniz. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan yada kurulum aşamasında ki sorunları yaşamamanızın garantisini vermekteyiz.

Reseller Hosting paketlerimiz ile de birden fazla olan web sitelerinizi hızlı bir biçimde ve hepsini aynı yerden görüntülemek için satın alabileceğiniz farklı bir hosting sistemidir. Web sitelerinizi ayırmaksızın aynı ip yada farklı ip üzerinden yayın yapabilmenizi sağlayan Reseller Hosting Siz müşterilerimize kolaylık sağlamak açısından fiyatlarımızı kesenize uygun hale getirdik.

VPS / VDS Hosting paketlerimiz ise daha büyük web siteler, oyun sunucuları, Radyo Hosting, Teamspeak, yada kendinizin özelleştirebileceğiniz sunucu tipidir. VPS/VDS hosting ile etrafınızda ki insanlara reseller satabilir ve bu satışlarınızdan gelir elde edebilirsiniz. 12 ay sabit fiyat garantisi ile kesenize uygun fiyatlarımız ile dilediğiniz Sunucu Paketlerimizden birini satın alabilirsiniz.

Dedicated kendi başına yukarda verdiğimiz hizmetlerin tamamının kapsadığı bir hizmettir. Dedicated kiralayarak kendi hosting firmanızı kurabilir. Web Hosting, Reseller Hosting, yada VPS/VDS satıp gelir elde edebilir. Ayrıca online oyun yada radyo sistemleri kurabilir önemli verilerinizi saklayabilirsiniz. Dilediginiz işletim sistemini seçip kurabileceğiniz bir sistem olan Dedicated ile ek gelir elde edebilirsiniz. Bizden aldığınız Dedicated hizmetiniz için 12 ay sabit fiyat garantisi vermekteyiz. Dolar kuru ne olursa olsun fiyatlarımız hep aynı kalacaktır.

Web Site Adresi: sanalhosting.net

Site Analizleri
 • Google Indexi
  727
 • Google Görsel Indexi
  23
 • Alexa Dünya Sırası
  3964666
 • Alexa Ülke Sırası
  58339
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  328
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
sanalhosting.net - Detaylar

Başlık:

Açıklama:

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 25-12-2017

Görüntülenme Sayısı: 330

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.