Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
serkanceri.com.tr Hakkında KİMDİR BU SERKAN ÇERİ.
1983 yılında Nevşehir/Ürgüp’de doğdum, 18 yaşından itibaren Adana, üniversite Konya, 30 yaşından itibaren de Ankara’da yaşamaya devam eden, ömrünün yaklaşık 15 yılını Çelik Konstrüksiyon Proje ve Üretim alanında çalışan biriyim. Ayrıca yaklaşık 17 yıldır bir çok internet sitesi yapan, sosyal medya hesapları yöneten, e-ticaret siteleri ile içli dışlı olan biriyim. Şu an bir çocuk babasıyım ve Türkiye şartlarında işlerimi yapmaya çalışıyorum.

Uzmanlık Alanlarım
Web Tasarım
WordPress Site Tasarım ve Tüm İşlemleri
E-ticaret Siteleri
Google Adres ve İşletme Kayıt
Arama Motoru Optimizasyonu
Site Hızlandırma
Site Optimizasyon

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
* TEKNİK DESTEK
* SEO ALTYAPISI
* SANAL POS ÖDEME
* ÖDEME SİSTEMLERİ
* MOBİL UYUMLU TASARIM
* SİPARİŞ VE KARGO YÖNETİMİ

WEB TASARIM
Firmanıza en uygun tasarıma sahip, yönetimini tamamen sizin yapabileceğiniz, tamamen mobil uyumlu web sitenizi en uygun ücretle tasarlıyorum. Referanslarımın memnuniyeti işimin garantisidir.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)
Sitenizin google gibi arama motorlarında en uygun kelimeler ve işinizin tam karşılığı arama sonuçlarında ön sıralarda çıkarak işinizi artırmanızı sağlıyorum

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyorum.

GOOGLE ADRES KAYIT
Akıllı telefonların kullanımı artmasıyla Google haritalarının önemi artmıştır. Artık neredeyse her Google aramasında karşımıza harita çıkmaktadır. Bu haritalar sayesinde müşterileriniz firmanıza lokasyon olarak daha çabuk ulaşmasını sağlayabiliriz. Google haritaları sadece konumuzu göstermez. Burada telefon numaralarınızı, site adresinizi, e-mail adresinizi, çalışma saatleriniz gibi birçok bilgiyi paylaşabilirsiniz.

GOOGLE ADWORDS
Google Adwords Danışmanlığı ile internet kullanıcılarının %90’ından fazlasının kullandığı platformda verimli reklamlar yayınlamanız sağlanmaktadır. Rekabet ortamının giderek zorlaştığı günümüz koşullarında fiyat/performans avantajı, reklam maliyetleri için son derece önemli hale gelmiştir.

Web Site Adresi: serkanceri.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  138
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
serkanceri.com.tr - Detaylar

Başlık: ANASAYFA - Serkan CERI

Açıklama: Web Tasarım, Seo, Eticaret, Ankara Web Tasarım, Wordpress Tasarım

Kelimeler: web tasarım, ucuz web sitesi, seo, arama motoru optimizasyonu, google ön sıra, ucuz internet sitesi, ucuz web sitesi, ankara web sitesi, ankara web tasarım, wordpress site kurulumu, google kayıt, google adres kayıt

Eklenme Tarihi: 13-05-2019

Görüntülenme Sayısı: 159

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.