Giriş Yap / Kayıt Ol
sistemgereksinimleri.web.tr Hakkında PC sistem gereksinimleri sitemizde, yeni çıkan ve popüler oyunların sistem gereksinimleri yayınlanmaktadır. Sitemizde bulunan menüleri kullanarak, kendi sisteminizi yazabilir ve analiz edilmesi isteğinde bulunabilirsiniz.

Sistem GereksinimleriTürkiye sistem analiz siteleri arasında, en iyi yapıya ve güncelliğe sahip olan sitemiz, zirveye ulaşmak için kendini geliştiriyor ve her gün yeni içerikler ekliyor. Oyunlar duyurulduğu gibi sitemizde, gereksinimlerini paylaşıyoruz. Sistem bilgilerini, oyunların resmi sitelerinden ve steam üzerindeki duyurularından alıyoruz. Kısacası, bilgileri doğru kaynaktan ve en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz.

Sitemizin en büyük özelliği yorum sisteminde bulunan, sistem bilgileri giriş menüleri. Yorum alanına tıkladığınız zaman aşağıda açılan alanlara ekran kartı, işlemci ve RAM seviyesini girebilirsiniz. Bu alanları doldurarak yorum yaptığınız zaman, sistemin bilgileriniz yoruma güzel bir şekilde eklenmiş oluyor, böylece sisteminizi analiz edebiliriz.

Oyun dünyası hayranlarından biri olarak, ben ve ekibim sistemlerinizi analiz etmeye hazırız. Sitemizde sayısız oyun bulunmakta ve bu daha başlangıç, sürekli olarak yeni oyunlar eklenmeye devam edecek. Hadi sende katıl ve sistem analizini, bizim sitemizde yap.
Site Analizleri
 • Google Indexi
  632
 • Google Görsel Indexi
  1500
 • Alexa Dünya Sırası
  794175
 • Alexa Ülke Sırası
  8302
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  694
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
sistemgereksinimleri.web.tr - Detaylar

Başlık: PC Oyun Sistem Gereksinimleri - Analiz Platformu

Açıklama: Sitemizde PC oyun sistem gereksinimleri paylaşılmaktadır. Oyunların resmi sitelerinden alınan sistem gereksinimleri sürekli güncel tutulmaktadır. Sisteminizi yorum olarak yazın ve karşılaştırma yapalım. Oyunların sistemleri hakkında ilk ve doğru bilgiyi e

Kelimeler: sistem gereksinimleri, pc sistem gereksinimleri, oyun sistem gereksinimleri, sistem, gereksinimleri, çalıştırır mı, kaldırır mı, oynatır mı,

Eklenme Tarihi: 03-03-2018

Görüntülenme Sayısı: 254

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.