Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
sohbet.biz Hakkında İnternet ortamında ikili ilişkileri geliştirmek adına yapılan sosyal sohbet platformlarının ücretsiz bir şekilde kullanımı mümkündür. Günümüz teknolojisi ile birlikte bilgisayarlar ve cep telefonları aracılığı ile rahat bir şekilde mobil sistem üzerinden sohbet ederek yakın çevrenizde arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sohbet sisteminin geniş bir yelpaze olduğu internet ortamı, her tarz iletişim araçlarını kullanmaya elverişli olarak hizmet verir. Ancak bizler bu anlamda yazılı sohbet imkanı sunmaktayız. Uzun yıllar önce irc dediğimiz sisteme web sohbet entegre edilmiş bir şekilde chat yapılabilir bir ortamda insanları buluşturuyoruz.

Özellikle yeni insanları tanımak adına kullanılabilen bu sistemde hiç bir şekilde üyelik girişi bulunmamaktadır. Yetişkinlerin sıklıkla ziyaret etmesine izin verildiği ve bu sisteme rumuz belirtilerek girilmesi ile chat ağına bağlantı kurulabilmektedir. Sohbet.biz bu anlamda hem web arayüzü hemde mobil uyumlu kullanmı ile bedava hizmet vermektedir.

Sohbet.Biz Hakkında Kısa Bilgi

Yaklaşık 2004 yılından bu zamana kadar çeşitli arayüz ve tema değişiklikleri ile tek amaca hizmet eden ve kullanıcılarına sınırsız sohbet chat imkanı suan web sitedir. İnternet ağı üzerinde 15 yıldan uzun bir süredir güvenli ve eğlenceli bir ortam hedefleyip nezih bir ortam ağı oluşturmak için aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Web Site Adresi: sohbet.biz

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  9067630
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  213
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
sohbet.biz - Detaylar

Başlık: Sohbet.biz - Sohbet Siteleri Mobil Chat Sitesi Sohbet Odaları

Açıklama: Sohbet siteleri kullanıcılarına yenilikler sunan, mobil chat sistemi ile arkadaşlık ortamı sağlayan chat, sohbet odaları platformudur.

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 06-04-2019

Görüntülenme Sayısı: 149

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.