Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
tuncbilekreklam.com.tr Hakkında TUNÇBILEK REKLAM; ÖĞRETMEN KÖKENLI EMIN TUNÇBİLEK TARAFINDAN KURULMUŞTUR. 33 YILLIK GEÇMIŞIYLE TÜRKIYE'NIN EN ESKI REKLAM AJANSLARINDAN BIRISIDIR. ÖDENMIŞ SERMAYESI 462.000 TL'DIR. ŞIRKETIN OFISI VE GÖRÜNTÜ STÜDYOSU ANKARA'NIN EN MERKEZI VE IŞLEK YERI OLAN KIZILAY - SELANIK CADDESINDEDIR.

Şirketimiz çalışma tarzı, bilgi birikimi ve tecrübesiyle Türkiye'de Seri İlancılığın bir ekonomi barometresi, bir sosyal gözlem laboratuvarıdır. Teknolojik atılım ve yatırımlarıyla hep gündemde olan, özen duyulan, ilgiyle izlenen ve sürekli taklit edilmeye çalışılan örnek tam hizmet REKLAM AJANSI'dır. Portföyünde ortalama 45.000 sıcak ve hareketli müşterisi bulunmaktadır. Böyle bir portföy sadece reklam sektöründe değil, diğer sektörlerde bile zor rastlanabilen bir pazar payını içermektedir. Tunçbilek Reklam gerek bilgi üretme, pazar yaratma ve gerekse sektörel yapıya uygun insan yetiştirme açısından reklamcılık dünyasının okulu olarak bilinmektedir.

Şirket kurucusu Emin TUNÇBİLEK uzun yıllar Ankara Basın Yayın Reklamcılar Derneğinin başkanlığını yapmıştır.

Reklampedia adlı internet servisimiz ise bütün sektörlerde talep halinde web yazılım- tasarım, kurumsal SEO, internet reklamcılığı, sosyal medya ve medya prodüksiyon işlerinin yapıldığı teknolojik sahadır.

Bölüm başkanları Çağlan TUNÇBİLEK ve Barış TUNÇBİLEK'tir.

Kısacası; TUNÇBİLEK REKLAM Türkiye'de Seri İlancılığın ve İnternet Reklamcılığının sanayileşmesi noktasında her zaman akla ilk gelen kurumsal bir markadır. Ve ayrıca ilkeli, ödünsüz çalışmaları, uzun yılların deneyimleri ve teknolojik açılımlarıyla sektörde ciddi bir denge unsurudur.

Web Site Adresi: tuncbilekreklam.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  2840
 • Google Görsel Indexi
  7060
 • Alexa Dünya Sırası
  273820
 • Alexa Ülke Sırası
  3
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  6772
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
tuncbilekreklam.com.tr - Detaylar

Başlık: Tunçbilek Reklampedia | Gazete Tunçbilek

Açıklama: Tunçbilek Reklampedia güncel haberlere en hızlı, doğru ve kapsamlı şekilde ulaşabileceğiniz açılış sayfanızdır.

Kelimeler: haber, haberler, sondakika, haberportal, portal, güncel, magazin haberleri, sondakika haberler, ankara reklam ajansı, ankara haber, ankara hava durumu, seri ilan

Eklenme Tarihi: 10-03-2019

Görüntülenme Sayısı: 619

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.