Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
uzmantoner.net Hakkında Uzmantoner.net iştiraki uzman kadro tarafından online toner sektöründeki boşluğu doldurmak için kuruldu. Firma orijinal toner tedarik ederek, müşterilerine kaliteli çözümler sunuyor. Baskı kapsamında ihtiyaç duyulan orijinal ve muadil tonerleri uygun fiyat ve hızlı teslimat ilkelerine bağlı kalarak müşterilere ulaştırıyor.

Tonerin orijinal adresi
Türkiye’nin her yerine kaliteli toner gönderimi yapan şirketimiz, aynı zamanda kurumsal firmalara anlaşmalı olarak hizmet sunan profesyonel bir şirkettir. Baskı ekipmanlarının performansını olumsuz etkilemeyecek toner seçimi, entegresi ve kontrolünün yapılması şeklinde gerçekleşen hizmetimiz, uzmantoner.net iştirakiyle kaliteli tonerlerin herkese ulaştırılması amacıyla genişlemiştir.

Online toner satışının gerçekleştirdiğimiz sitemizde, muadil ve orijinal tonerleri baskı çözümleri sunan kurumsal firmalara, baskı merkezlerine ve bireysel müşterilere hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Site hizmet politikası gereği, müşteri memnuniyetini oluşturmak ve online toner sektörü içerisinde marka değerini arttırmak için kaliteli ürün portföyüyle hizmet veriyoruz.

Gelişmiş altyapı güvenli hizmet
Uzmantoner.net iştiraki, Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret altyapı sistemini kullanmaktadır. Böylece müşterilerinin online alışveriş deneyimlerini olumlu etkilemeyi hedeflemektedir. 258 güvenlik SSL sertifikasına sahip olan sitemiz, kredi veya banka kartıyla güvenli şekilde alışveriş yapmanıza imkan sağlar.

Firmamız, kargo süreci içerisinde tonerlerin zarar görme ihtimaline karşı havalı paketleme sistemi uygulamaktadır. Hızlı teslimat gereği şirketimiz, saat 16.00’a kadar verilen siparişler, aynı gün içerisinde kargoya vermektedir.

Kesintisiz hizmet
Kalite politikamız gereği, müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik çözümler sunan şirketimiz, 7/24 müşteri hattıyla istek, öneri, şikayet ve görüşlerinizi dinlemektedir. Uzmantoner.net ekibi olarak, yanınızdayız!

Web Site Adresi: uzmantoner.net

Site Analizleri
 • Google Indexi
  1250
 • Google Görsel Indexi
  36
 • Alexa Dünya Sırası
  3937353
 • Alexa Ülke Sırası
  46359
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  4106
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
uzmantoner.net - Detaylar

Başlık: Uzmantoner - Türkiye'nin En Güvenilir Toner Mağazası

Açıklama: Uzmantoner iştiraki uzman kadro ile online muadil toner sektöründeki boşluğu doldurmak için kuruldu. Uzmantoner, müşterilerine kaliteli çözümler sunuyor.

Kelimeler: muadil toner, orijinal toner, toner fiyatları, fotokopi toneri, muadil fotokopi toneri, yazıcı kartuş, toner tozu, toner çip, ucuz toner, yazıcı şeriti

Eklenme Tarihi: 11-01-2019

Görüntülenme Sayısı: 10

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.