Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
ventures.com.tr Hakkında Her şeyin kendine güvenmek ve kaliteli hizmet vermekle ilgili olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Ventures bünyesinden hizmet almadan hizmet kalitemizi anlamayacaksınız ancak size bir ön bilgi olması amacıyla buraya birkaç ufak not bırakıyoruz.

Ventures İSS’den edineceğiniz hizmet kalitesi deneyimi, bağımlılık yaratacak olsa da sağlığa zararı olmadığı için sürekli tüketebilirsiniz.

2019 yılından bu yana tüm müşterilerimize en uygun fiyatlar ve sürekli yükselen kalitede hizmet vermeye çalışan Ventures, geleceğin iş modelini sizlere çok daha kaliteli bir şekilde aktarıyor. Ventures müşteri temsilcileri, sadece size özel hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat aktif bir şekilde çalışıyor. Merak etmeyin, vardiya sistemi ile dönüşümlü çalışıyorlar.

VENTURES KİMDİR?
Ventures candır, Ventures heyecandır. Ventures Türkiye’nin en kaliteli yer sağlayıcı şirketidir. Ventures 2019 yılında kurulan, özel bir ISS şirketidir. Sunucuları asla çevrimdışı kalmamış ve asla kalmayacak olan, alan adı fiyatları her zaman en uygun fiyatlardan sunulan bir şirkettir. Müşterilerini her zaman çok seven, onların daha kaliteli hizmet alabilmelerini sağlamaya çalışmaktan başka bir gayesi olmayan yegâne bir emeldir.

Bu anlayışımız ve çalışma politikamız bizim 2 yıldır sektörde sapasağlam kalmamıza olanak sağladı. Müşterilerimizin tamamı bu hizmet kalitesinden memnun, asla tek bir şikâyet yok. Bu da sadece yeryüzünde olmayan (Mental Olarak) şirketlere sahip olabilir.

Tüm personellerimizi her daim eğitiriz. Müşteri temsilcilerimizi müşteri sadakati programı ile teknik personellerimizi ise sorun gidermeye yönelik programlarımız ile satış ve pazarlama personellerimizi ise konularında daha da uzman hale gelebilmeleri için teknolojinin çılgınlıklarını öğretiriz.

Ventures düzenli bir şekilde geleceğe yatırım yapan önemli bir teknoloji şirketi olmak dışında aynı zamanda hizmet sürekliliğini sağlayabilmek için potansiyel hizmetlerin tamamını satın alır. Ventures sadece bir ticaret yapmıyor, kendini her daim geliştirmeye ve öğrenmeye adıyor.

Sadece bu sayede gerçek tüccar olunabileceğinin farkında olan Ventures, her bir anın değerini çok iyi biliyor. Zamana çok fazla önem veren şirketimiz hiçbir müşterimizin zamanını çalmıyor. Herkesin zamanı çok değerli, bu sebeple asla zaman kaybı yaratacak işler yapmıyor.

NEDEN VENTURES'i SEÇMELİSİNİZ?
Ventures’i seçip seçmemek tamamen sizin elinizde olan bir özeldir. Ama artık zaman kayıplarından, veri kayıplarından, pahalı fiyatlardan ve kalitesiz hizmetlerden sıkılmadınız mı? Eğer sıkıldıysanız en doğru adres kesinlikle Ventures olacaktır.

Ventures hizmet kalitesini artırabilmek için her zaman öncü çalışmalar yapıyor. Elektrik kesintileri gibi kesici durumlara karşı yedek jeneratörler ve jeneratörlerin tükenmesi gibi bir ihtimale karşı ise onlara da yedek jeneratörler bulunduruyor. Metro Ethernet hatlarımız sadece hizmet kesintilerinin oluşmaması adına düzenleniyor.

Bizim ile ilgili ya da kendiniz ile ilgili herhangi bir sorun için anında yanıt alabilmeniz için 7 günün 24 saati çalışan aktif kadrolarımız sayesinde her zaman karşınızda bir muhatap bulabiliyor, sorununuza hızlı ve yapıcı çözümler görebiliyorsunuz. Sizin için daha neyi iyi bir şekilde yapabiliriz diye her zaman düşünüyoruz.

Siz daha neyi düşünüyorsunuz?
Dünyanın en hızlı uptime süresine sahip olan bir ISS şirketi ile çalışmak istemez misiniz?

Web Site Adresi: ventures.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
ventures.com.tr - Detaylar

Başlık:

Açıklama: Ventures, Kiralık Sunucu, Web Hosting, Reseller, SEO, VPS, VDS, SSL Sertifikası ihtiyaçlarına, kaliteli ve ekonomik çözüm üretiyor.

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 08-05-2021

Görüntülenme Sayısı: 66

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.