Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
verikurtarmamerkezi.org Hakkında Veri kurtarma işlemlerini laboratuvar imkanları ile profesyonel olarak yapmaktayız. Veri kaybı yaşadığınız yazılımsal veya donanımsal durumlarda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Teknik ekip ve ekipmanlarımız ile bu konuda kendimize güveniyoruz. Sunucu (server), Nas diskleri, masaüstü, harici, laptop, flaş bellek, hafıza kartı, cep telefonu, fotoğraf makinası, kamera, ses kayıt cihazı gibi veri kaydedilen tüm medyalardan kurtarma işlem yapabiliyoruz. Veri kurtarmada başarı sağlanan işlemler genelde kurcalama yapılmadan gelen medyalarda görülmektedir. Sorun olan medyalarda kurcalama yapmak ya veri kayıplarına yada yüksel maliyet gerektiren işlemlerden geçmesine yol açmaktadır. Firma olarak gelen medyaları kayıt altına alarak başlıyoruz. Ücretsiz analiz yaptıktan sonra medyanın durumu, fiyatı ve süreç ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Onay verilen işlemlere devam ediyoruz. İşlem sonrasında uzak masaüstü programları işe ücret almadan önce veri kontrolü yaptırıyoruz. Kontrol sonrası herhangi bir sorun yok ise ödeme alınıp veriler teslim edilmektedir. Olumsuz olan işlemlerden herhangi bir ücret alınmadan teslim edilmektedir. Açılmış, kurcalanmış ve etiketi olmayan disklerden analiz ücreti alınmaktadır.

Web Site Adresi: verikurtarmamerkezi.org

Site Analizleri
 • Google Indexi
  27
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  17559569
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
verikurtarmamerkezi.org - Detaylar

Başlık: Veri Kurtarma Merkezi 0312 431 01 44

Açıklama: Veri kurtarma merkezi olarak işlemlerimizi laboratuvar ortamında profesyonel olarak yapıyoruz. %100 veri gizliliği ile %99 veri kurtarma başarısı ile hizmetinizdeyiz.

Kelimeler: veri kurtarma merkezi, data kurtarma merkezi, harddisk veri kurtarma merkezi, server veri kurtarma merkezi, raid veri kurtarma merkezi, harici harddisk veri kurtarma merkezi, laboratuvar, analiz, istanbul veri kurtarma merkezi, ankara veri kurtarma merke

Eklenme Tarihi: 09-01-2020

Görüntülenme Sayısı: 154

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.