Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
yanginalarmsistemleri.net Hakkında Gelişen ve karmaşıklaşan toplumsal yaşamın güvenlik ihtiyacını çok arttırdığı bilinen ve sürekli tekrarlanan bir gerçektir. Öte yandan her alanda mucizeler yaratan Elektronik ve Bilgisayar sanayisinin Güvenlik alanında da birçok ürün yarattığı yine iyi bilinen bir durumdur. Ancak her boyuttaki işletmenin, riskleri ve tehdit algılamaları farklılıklar göstermekte ve dolayısı ile güvenlik ihtiyaçları da aynı olmamaktadır. Böyle olduğu içindir ki her işletmenin kendine özgü yapısının, risklerinin ve beklentilerinin iyi analiz edilerek, güvenlikle ilgili gereksinimlerinin tam olarak tespit edilmesi her türden sistem çözümünde yaşamsal önem ve öncelik taşımaktadır.

Bu analizin ardından, gelişen Güvenlik sektörünün sunduğu çok geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyaçlara en uygun çözüm sistemlerinin bulunması ve uygulanması mümkün olacaktır. Üstelik bu sistemler, büyüyen işletmelerin ve binaların yönetimi ve denetimi açısından da önemli kolaylıklar sunacaktır. ARİSAK Güvenlik olarak adlandırılan ve yeni gelişen bu bütünsel yaklaşımın Türkiye’deki öncülerindendir.

ARİSAK Güvenlik, Güvenlik Mühendisliği yaklaşımı ile konuyu sadece CCTV, Access veya Yangın Sistemi vb sistemlerin kurulumundan çok ötesinde yeni, farklı ve bütünsel bir bakış acısı ile ele almaktadır. Bu bakış açısında ürünler (Kameralar, detektörler, vb) tasarlanan sistemde sadece belli görevleri yerine getiren birer ekipmandırlar, daha fazlası değil. Aslolan tesis edilen çeşitli ürünlerin entegre bir şekilde bir bütün halinde çalışması ve amaçlanan güvenliği, isletme denetimini ve verimliliği sağlamasıdır.

2004 Yılında kurulmuş olan Arisak Güvenlik, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje Taahhüt Şirketlerinden biri olmuştur.

Arisak Güvenlik, ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi isteyen ve Türkiye’ de örnek teşkil eden pek çok entegre güvenlik sistemine imza atmıştır.

Keşif ve Projelendirme , Alanlarında Uzman ve deneyimli kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınıza size özel çözümler sunarız

Şartname inceleme ve hazırlama teknik şartnamelerin ve teknik şartname yerine kullanılacak dokümanların hazırlanması, onaylanması ve uygulanma aşamasında kontrol ilişkin usulleri kapsar.

Montaj devreye alma , keşif ve projelendirilen sistemlerin deneyimli kadromuz ile hizmete sunulması.

Teknik Destek ve Periyodik Bakım ,uygulanan veya uygulanmış projelerin kontrolu ve stabilize çalışması için özel çözümler

Web Site Adresi: yanginalarmsistemleri.net

Site Analizleri
 • Google Indexi
  470
 • Google Görsel Indexi
  1510
 • Alexa Dünya Sırası
  9480884
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  1415743200
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
yanginalarmsistemleri.net - Detaylar

Başlık:

Açıklama:

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 23-11-2017

Görüntülenme Sayısı: 251

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.